تاریخ انتشار: 1400/05/29 23:47
کد خبر: 34713

پیروزی تیم ملی فوتبال ساحلی سوئیس در اولین بازی مرحله گروهی

تیم‌های ملی فوتبال ساحلی برزیل و سوئیس در مرحله گروهی مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۲۱ روسیه به مصاف یکدیگر رفتند.
پیروزی تیم ملی فوتبال ساحلی سوئیس در اولین بازی مرحله گروهی

در اولین دیدار مرحله گروهی مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۲۱ روسیه، تیم‌های ملی فوتبال ساحلی آقایان برزیل و سوئیس به مصاف یکدیگر رفتند.

در بخش نخست این دیدار، "اِدسون هالک" بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی برزیل توانست در دقیقه ۶:۳۶ دروازه تیم ملی فوتبال ساحلی برزیل را باز کند، اما در چند ثانیه بعد "فیلیپ بورِر" گل تساوی بخش تیم ملی فوتبال ساحلی سوئیس را به ثمر رساند و بازی را یک بر یک مساوی کرد. "لوکاس آزوِدو" مهاجم تیم ملی فوتبال ساحلی برزیل توانست در دقیقه ۴:۲۵ گل دوم تیمش را به ثمر برساند. بخش نخست این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به نفع تیم ملی فوتبال ساحلی برزیل به پایان رسید.

در بخش دوم این دیدار، "دژان استانکوویچ" کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی سوئیس توانست در دقیقه ۹:۳۳ گل تساوی بخش تیمش را به ثمر برساند و بازی را ۲ بر ۲ مساوی کند. در ثانیه‌های آخر این دیدار در بخش دوم "زی لوکاس" توانست گل سوم تیم ملی فوتبال ساحلی برزیل را به ثمر برساند. این دیدار در بخش دوم با نتیجه ۳ بر ۲ به نفع تیم ملی فوتبال ساحلی برزیل به پایان رسید.

در بخش سوم این دیدار "زی لوکاس" توانست در دقیقه ۱۱:۵۸ بار دیگر برای تیم ملی فوتبال ساحلی برزیل گلزنی کند. "فیلیپ بورِر" بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی سوئیس توانست در دقیقه ۱۰:۳۲ گل دوم خود و گل سوم تیمش را به ثمر برساند. "زی لوکاس" توانست در دقیقه ۹:۱۴ گل سوم خود و گل پنجم تیمش را وارد دروازه تیم ملی فوتبال ساحلی سوئیس کند. در دقیقه ۲:۵۵ "نوئل آت" توانست گل چهارم تیم ملی فوتبال ساحلی سوئیس را به ثمر برساند. در ثانیه‌های آخر این دیدار "دژان استانکوویچ" کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی سوئیس توانست گل تساوی بخش تیمش را وارد دروازه تیم ملی فوتبال ساحلی برزیل کند. این دیدار با نتیجه ۵ بر ۵ مساوی شد و به وقت‌های رفت.

در وقت‌های اضافه هر دو تیم موقعیت‌هایی خوبی برای گلزنی داشتند، اما نتوانستند از آن‌ها نهایت استفاده را ببرند. در نهایت این دیدار با نتیجه ۵ بر ۵ در وقت‌های اضافه مساوی شد و به ضربات پنالتی کشیده شد.

در ضربات پنالتی تیم ملی فوتبال ساحلی سوئیس توانست با نتیجه ۴ بر ۳ تیم ملی فوتبال ساحلی برزیل را شکست دهد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4mq7xj

اخبار مرتبطآخرین اخبار


رونمایی از توپ جام جهانی باهاما + عکس
جام جهانی فوتبال ساحلی - ۲۰۱۷