تاریخ انتشار: 1402/06/03 16:42
کد خبر: 616

برگزاری جلسه کمیته بازاریابی AFC با یک ایرانی

جلسه کمیته بازاریابی AFC به صورت کنفرانس ویدیویی با حضور مدیرعامل باشگاه سپاهان برگزار شد.
برگزاری جلسه کمیته بازاریابی AFC با یک ایرانی

چهارمین جلسه کمیته بازاریابی AFC به صورت کنفرانس ویدیویی برگزار شد که در این جلسه محمدرضا ساکت به عنوان یکی از اعضای کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال آسیا حضور داشت.

داتور وینزور جان، دبیر کل کنفدراسیون فوتبال رئیس جلسه بود و در ادامه مدیری کار به  اندرو راجرز مدیر تجاری کنفدراسیون فوتبال آسیا سپرده شد.

در این کنفرانس ویدیویی اقداماتی که در حوزه بازاریابی در کنفدراسیون فوتبال آسیا در سال ۲۰۲۲ انجام شده و برنامه مدون از سال ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۸ که توسط مدیران اجرایی و بازرگانی AFC آماده شده است، مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه در خصوص موارد مختلفی از قبیل استراتژی و بازرگانی، بازاریابی در فوتبال آسیا، بازاریایی و اسپانسرینگ، نمونه‌ برندها و بازاریابی‌ها بحث و تبادل نظر صورت گرفت و البته مهم‌ترین موضوع حق پخش تلویزیونی مسابقات بود.

از مهم‌ترین مطالب بررسی شده در این کنفرانس ویدیویی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

اهداف تجاری و استراتژی و همچنین آژانس‌های بازاریابی فدراسیون فوتبال از قبیل بازاریابی فوتبال آسیا واقع در هنگ‌کنگ، سنگاپور و دبی به عنوان یکی از بزرگترین شبکه‌های تبلیغاتی و بازاریابی بین‌المللی واقع در کشور ژاپن

فعالیت‌های بازاریابی در فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ جهت بالا بردن مشارکت تماشاگران مورد بررسی قرار گرفت؛ استفاده از اینفلوئنسرها برای بازدید از تمرینات، گرم کردن بازیکنان، تونل ورودی بازیکنان و مراسم اهدای جوایز

رسانه و حقوق پخش کننده مسابقات فوتبال که شامل استراتژی حقوق رسانه و پوشش رسانه‌های مسابقات برای هردو طرف میزبان و میهمان می‌شود.

ارائه نمونه‌ای از درآمدهای سالیانه چند فدراسیون عضو از تبلیغات و پوشش مسابقات

لازم به ذکر است، کمیته بازاریابی کنفدراسیون فوتبال آسیا دارای ۱۴ عضور از کشورهای ایران، کره‌جنوبی، چین، امارات، ژاپن، قطر، عربستان، عمان، لبنان، کویت، هند، گوام، بنگلادش و بوتان است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4p55o2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


پروژۀ عربستان ایران و آسیا را پولدار می‌کند