تاریخ انتشار: 1401/03/11 18:17
کد خبر: 21188

نویدکیا: بازی فردا مقابل آلومینیوم برای من و بازیکنانم مهم است

سرمربی تیم سپاهان گفت: شاید بازی فردا مقابل آلومینیوم تأثیری در جایگاه‌مان نداشته باشد، اما این بازی برای من و بازیکنانم فوق‌العاده مهم است.
نویدکیا: بازی فردا مقابل آلومینیوم برای من و بازیکنانم مهم است

محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از دیدار سپاهان برابر آلومینیوم در هفته پایانی لیگ برتر اظهار داشت: این بازی آخر لیگ است. درست است شاید نتیجه بازی در جدول برای ما فرقی ندارد و شانسی برای دومی نداریم، اگر هم ببازیم سقوط نمی‌کنیم، ولی به هر حال بازی‌های سپاهان همیشه مهم بوده است. همه بازیکنان هم دوست دارند بازی خوبی ارائه کنند.

وی در ادامه افزود: بازیکنان زیادی هم در اختیار نداریم، ولی با همه این اوصاف سعی می‌کنیم بازی خوبی مقابل تیم خوب آلومینیوم انجام دهیم. فکر می‌کنم از وقتی رحمتی آمده آنها سعی می‌کنند بازی شناوری انجام دهند و بازی‌سازی بهتری نسبت به قبل داشته باشند. برای من لذت‌بخش است که مربیان این سبک را انتخاب می‌کنند، چون من آن را دوست دارم. امیدوارم فردا هر دو تیم بازی خوبی انجام دهند. شاید بازی فردا تأثیری در جایگاه‌مان نداشته باشد اما این بازی برای من و بازیکنانم فوق‌العاده مهم است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد اینکه آیا فصل آینده نیز هدایت زردپوشان اصفهانی را بر عهده خواهد داشت یا خیر، گفت: من از بعد از جام باشگاه‌های آسیا این را گفته‌ام و باز هم تکرار می‌کنم. قرار شد بازی‌های لیگ تمام شود و بعد با مسئولان باشگاه در مورد روند کاری من صحبت کنیم و ببینیم آیا سبک کاری من به دردشان می‌خورد یا نه. اگر دوست داشتند در موردش حرف می‌زنیم و اگر هم نه من بارها گفتم که به خاطر مسائل مالی به سپاهان نیامدم که نگران باشم یک سال دیگر قرارداد دارم. اتفاقاً یکی دو جلسه خوب با مسئولان باشگاه داشتیم. ان‌شاءالله بازی‌ها تمام شود و  بعد در دو سه روز آینده قطعاً تصمیم می‌گیریم که همکاری‌مان ادامه داشته باشد یا خیر.

نویدکیا در واکنش به شایعات زیادی که در مورد مذاکره چند بازیکن سپاهان با تیم پرسپولیس مطرح می‌شود، گفت: من با بازیکنان تیم صحبت کردم، با مسئولان باشگاه هم صحبت کردم و در مورد این هم بحث کردیم که چه من باشم و چه مربی دیگری بیاید این بازیکنان به اندازه کافی کیفیت دارند. من همیشه معتقدم هر سال نباید به اندازه هشت تا 10 بازیکن تغییرات داشته باشیم؛ مگر اینکه اتفاق خاصی در تیم بیفتد. معتقدم باید برنامه‌ریزی به حدی درست باشد که هر سال دو، سه یا نهایتاً چهار تغییر داشته باشیم. متأسفانه این چیزها در فوتبال ماست و تا یک مربی جا به جا می‌شود به یکباره 10 بازیکن جدا می‌شوند. شما این چیزها را در تیم‌های بزرگ دنیا نمی‌بینید. من فکر می‌کنم این موضوع به سیستم باشگاه و فوتبال یک تیم ثبات می‌دهد و اگر تصمیمات درست باشد بازیکنان آینده باشگاه را می‌سازند. به نظرم بازیکنان خوبی در تیم وجود دارند و در نهایت دو سه تغییر باید در تیم باشد، آنهم بازیکنانی که کمتر به آنها بازی رسیده و یا دوست دارند از تیم جدا شوند.

وی ادامه داد: در فوتبال ایران هواداران تأثیرات زیادی روی مدیران و سرمربیان می‌گذارند. مثلا با دو سه نتیجه خوب می‌گویند این بازیکنان بهترین هستند و یا با دو سه نتیجه بد می‌گویند اینها به درد نمی‌خورند. به نظرم نباید این صحبت‌ها مدیران و سرمربی را تحت تأثیر قرار بدهند و می‌بایست آینده باشگاه را در نظر بگیرند. اگر با این روش جلو برویم شاید در آینده بتوانیم بهتر و بهتر شویم، ولی اگر هر سال تغییرات زیادی داشته باشیم به نظرم راه اشتباهی را می‌رویم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4p5azl

اخبار مرتبطآخرین اخبار


اختصاصی/یحیی فقط به انتقام می‌اندیشد/ مس رفسنجان در اندیشه جایگاه سومی/ نویدکیا فرصتی برای لغزش ندارد/ بازی مرگ و زندگی برای تارتار