تاریخ انتشار: 1402/04/21 11:11
پرسپولیس برای جذب خالدآبادی دست به جیب شد
کد خبر: 2840

جنگ بزرگ نقل و انتقالاتی سرخ‌ها با استقلال استارت خورد

با توجه به جدایی احمد گوهری و شرایط لیست سرخ‌ها، اکنون پرسپولیس به شدت به دنبال جذب محمدرضا خالدآبادی است.
جنگ بزرگ نقل و انتقالاتی سرخ‌ها با استقلال استارت خورد

حضور هر بازیکن جدیدی در لیست پرسپولیس باید با خروج بازیکن دیگری همراه شود و این در حالیست که اکنون این تیم بعد از جدایی احمد گوهری دروازه بان دوم خود، به دنبال جذب گلر جدید است.

بیشتر بخوانید: جنگ بزرگ نقل و انتقالاتی سرخ‌ها با استقلال استارت خورد

برای سرخ‌ها بهتر این است که سهمیه گلر دوم خود را به بازیکنی زیر 23 سال اختصاص دهند تا با توجه به حضور علیرضا بیرانوند، آنها از حیث لیست بزرگسالان با چالش مواجه نشوند.

در حالیکه استقلال اکنون با توجه به جدایی سیدحسین حسینی به شدت به دنبال جذب محمدرضا خالدآبادی گلر زیر 23 سال و فیکس تیم المپیک ایران است، پرسپولیس نیز به جمع مشتریان دروازه‌بان هوادار اضافه شده است.

استقلال پیش از این و در دوره مدیریت حجت کریمی به جذب این دروازه‌بان نزدیک شده بود اما اکنون با توجه به طولانی شدن روند مذاکره، پرسپولیس نیز نماینده خود را راهی باشگاه هوادار کرده تا شرایط انتقال محمدرضا خالدآبادی را جویا شود.

محمدرضا خالدآبادی

در حال حاضر اما باشگاه استقلال پیشنهاد بهتری را برای این انتقال اعلام کرده است و پرسپولیس نیز 24 ساعت از مدیران باشگاه هوادار فرصت خواسته تا شرایط را بررسی کند.

باید دید در ادامه جنگ بزرگ برای انتقال محمدرضا خالدآبادی توسط دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به سود کدامیک خواهد بود و آنها به واسطه شرایط لیست خود، موفق به جذب این دروازه‌بان خواهند شد یا خیر.

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4p6xd3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


اخبار جالب از پرسپولیس | پشت پرده جذب آل‌کثیر توسط سپاهان