تاریخ انتشار: 1401/09/29 08:45
کد خبر: 12640

احساس ناامیدی کریستیانو رونالدو

کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال تنها دو پیشنهاد عربی دارد این در حالی است که او دوست دارد در یک تیم بزرگ اروپایی به فوتبال خود ادامه دهد.

احساس ناامیدی کریستیانو رونالدو

و به نقل از لو اسپورت ۱۰، کریسیتانو رونالدو تا پایان فصل جاری لیگ برتر انگلیس با منچستر یونایتد قرارداد داشت اما همچنان‌که پیش‌بینی می‌شد، زوتر از زمان ممکن شیاطین سرخ را ترک کرد.

صحبت‌های تندی که رونالدو علیه تن‌هاخ و باشگاه منچستر یونایتد بر زبان آورد، باعث شد تا قرارداد این بازیکن فسخ شود و او در شرایط کنونی بازیکن آزاد به شمار می‌آید.

طبق اعلام روزنامه لو اسپورت ۱۰ فرانسه، کریستیانو رونالدو دوست دارد که در سطح نخست فوتبال اروپا به کار خود ادامه دهد و با تیمی قرارداد ببندد که در لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشد اما فعلا هیچ پیشنهادی به او نرسیده است و این امر باعث شده است تا روزهای خوبی را تجربه نکند و احساس ناکامی و ناامیدی داشته باشد.

النصر عربستانی برای جذب رونالدو حاضر شده است که رقم نجومی ۲۰۰ میلیون یورویی را به این بازیکن پرتغالی ارائه دهد و علاوه براین، تیم السد قطر هم در حال آماده کردن یک پیشنهاد وسوسه‌کننده به رونالدو است اما این بازیکن فعلا قصد ندارد که به این پیشنهادها پاسخ مثبت دهد و منتظر است که راهی یک تیم بزرگ اروپایی شود و باید دید که کدام تیم حاضر است که چنین پیشنهادی را به رونالدو بدهد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4p7xo4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


دلایل دلخوری ستاره استقلال مشخص شد