تاریخ انتشار: 1400/10/11 00:14
کد خبر: 27816

رادو: وعده دروغین شنیدم و از پرسپولیس رفتم

رادوشویچ می‌گوید که تا سال 2024 با پرسپولیس قرارداد دارد و در فیفا قراردادش را مطالبه خواهد کرد.
رادو: وعده دروغین شنیدم و از پرسپولیس رفتم

بوژیدار رادوشویچ پس از شش سال ایران را ترک کرد و حالا آنطور که وبسایت «dalmatinskiportal» گزارش داده به دنبال تیمی جدید برای ادامه فوتبالش است. او که لحظات بسیار خوبی را با تیم «بزرگ تهرانی» سپری کرد، پس از کسب 9 جام قهرمانی و حضور در دو فینال آسیا در حالی از ایران رفت که مطالباتش را از پرسپولیس دریافت نکرد.

 

* چه شد که از ایران رفتی؟

تا سال 2024 با پرسپولیس قرارداد داشتم تابستان و پس از عدم دریافت مطالباتم از ایران رفتم اما چون کمی صداقت دیدم، تصمیم گرفتم بازگردم اما در نهایت اوضاع به همان سرعت تغییر کرد و تصمیم گرفتم که با پسر و همسرم به اسپلیت بازگردم. باتوجه به وعده‌های دروغین انتظار هیچ فایده‌ای نداشت. در تابستان مدیرعامل باشگاه تغییر کرد اما چیزی درباره من پیشرفت نکرد. من احساس بی احترامی داشتم و 15 روز به باشگاه فرصت دادم ولی بدهی پرداخت نشد و من به خانه برگشتم.

 

* از اینکه در تابستان برگشتی پشیمانی؟

نمی‌توانم بگویم متاسف یا پشیمانم. من فکر می‌کردم که سناریوی مشابهی در پیش خواهد بود اما همیشه امیدوار بودم. حالا تصمیم قاطعی گرفته‌ام و هیچ راهی برای بازگشت وجود ندارد. این اجتناب ناپذیر است اما باید بگویم که بهترین دوران فوتبالم را در ایران و پرسپولیس گذراندم.

 

دیسک کمر داری؟ به هیچ وجه جراحی نکن!!! «درمان فوری»

 

 

* تجربه ایران را چگونه به یاد می‌آوری؟

سعی می‌کنم همه چیزهای مثبت را به خاطر بسپارم؛ جام‌ها و عشقی که از طرف هواداران هدیه گرفتم. این چیزی است که هرگز فراموش نخواهم کرد. مشکلاتی وجود داشت که باعث جدایی خارجی‌ها شد و آنها نمی‌توانستند [وضعیت را] تحمل کنند اما من شش سال ماندم.

 

* اقامت در ایران چه قدر در زندگی ات تاثیرگذار بود؟

اگر  همه چیز خوب پیش می‌رفت، قصد داشتم فوتبالم را در ایران و پرسپولیس به اتمام برسانم. در ایران زبان فارسی یاد گرفتم و دوستان خیلی زیادی را پیدا کردم که با آنها در ارتباط خواهم بود. فرهنگ متفاوت ایران، به من کمک کرد بخش جدیدی از دنیا را بشناسم. تغییر کرده‌ام و تجربیات مثبت زیادی دارم، نکات منفی هم هستند اما سعی دارم فراموش کنم.

 

* حالا چه؟ آینده چه خواهد شد؟

من 32 سال دارم و فکر می‌کنم این بهترین دوره برای یک دروازه‌بان است. احساس خوبی دارم و نکته مثبت برایم این است که مستعد مصدومیت نیستم. عجله‌ای هم ندارم و سریع تصمیم نخواهم گرفت. مهمترین چیز این است که در وضعیت روحی روانی بازسازی داشته باشم و سپس تصمیم خواهم گرفت که چگونه حرفه‌ام را ادامه دهم.

 

* آیا گزینه بازگشت به کرواسی هم وجود دارد؟

برخی باشگاه‌ها احتمالا به دروازه‌بان باتجربه‌تری نیاز خواهند داشت و من همه گزینه‌ها را با خوش‌بینی بررسی می‌کنم. من در طول دوران حرفه‌ای اهل انتخاب نبوده‌ام و اگر باشگاهی من را بخواهد، بدون مشکل زیادی می‌تواند با من قرارداد امضا کند. من بعضی مسائل را در زندگی ام حل کردم و در حال لذت بردن از فوتبال هستم.

 

* وضعیت هایدوک (تیم سابق و تیم شهر) را دنبال می‌کنید؟

ما 5 امتیاز با صدر فاصله داریم و البته یک بازی معوقه هم وجود دارد که مقابل دینامو [زاگرب] خواهد بود. این شهر، این هواداران و این تیم شایسته بهترین هاست و فکر می‌کنم زمان کسب عنوان [قهرمانی لیگ برتر] فرا رسیده است. البته کار سخت است اما من به قهرمانی امیدوارم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4p9rwr

اخبار مرتبطآخرین اخبار


گلر پرسپولیس دیرتر به تهران برمی‌گردد