تاریخ انتشار: 1402/05/01 11:46
کد خبر: 2188

عارف غلامی هم به سرنوشت یک استقلالی دچار شد

عارف غلامی هنوز با استقلال به توافق نرسیده است اما به نظر می رسد باید به اردوی تیم آبی برگردد و همانند حسین حسینی خواسته های مالی خود را کاهش دهد.
عارف غلامی هم به سرنوشت یک استقلالی دچار شد

ابتدای فصل آماده سازی، جواد نکونام مخالف حضور عارف غلامی در اردوی تیمش بود اما به دنبال حضور عارف غلامی در کمپ ناصر حجازی و صحبت با سرمربی تیم استقلال تکلیف حضورش در اردوی آبی ها مشخص و قرار شد بعد از حضوردر باشگاه و صحبت با علی خطیر قرارداد خود را با استقلال به مدت دو فصل دیگر تمدید کند. به این خاطر که قرارداد او به پایان رسیده و برای تمدید باید حداقل قرارداد دو ساله امضا کند. این قرارداد هنوز امضا نشده است؛ چون غلامی پیشنهاد مالی ارایه شده از سوی باشگاه را نپذیرفته...

گفته می شود باشگاه استقلال از نهادهای ذیربط مجوز ادامه حضور این بازیکن را دریافت کرده است و در صورتی که این بازیکن بخواهد راهی تیم جدیدی شود، مجوز مذکور بازهم باید باید صادر شود.

پیش از این سعید مهری به دنبال حضور در یک تیم جدید  بود که باشگاه استقلال اعلام کرد، فسخ قرارداد این بازیکن غیرقانونی است و در صورتی که راهی یک تیم جدید شود با چالش مواجه خواهد شد. در نهایت هم سعید مهری به جمع آبی ها برگشت.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4pbj62

اخبار مرتبطآخرین اخبار


مشکل مدافع استقلال مثل مشکل نکونام/ زوج تیم ملی در استقلال تکرار می‌شود