تاریخ انتشار: 1397/09/02 23:34
کد خبر: 120588

شرط بازگشت نیمار به بارسلونا

اگر پیش از این هرگونه احتمال بازگشت نیمار به بارسلونا غیرممکن بود، پس از مصاحبه اخیر مدیر اجرایی بارسا همه چیز تغییر کرده است.
شرط بازگشت نیمار به بارسلونا

 او با انتقالی 222 میلیون یورویی به پی اس جی رفت و تبدیل به گران ترین بازیکن دنیا شد. نیمار با باشگاه سابق خود وارد دعوی قضایی نیز شده است و هر دو با شکایت از یکدیگر، درخواست مبالغ هنگفتی کرده اند با این وجود پپ سگورا، مدیر اجرایی بارسا در مصاحبه اخیر خود حاضر نشد راه بازگشت فوق ستاره برزیلی را مسدود کند.

هنوز به قطعیت نمی توان گفت که اخبار مربوط به بازگشت نیمار، یک بازی رسانه ای برای پر کردن صفحات نشریات ورزشی است یا اینکه واقعا اقداماتی پشت پرده در دست انجام است.

امروز نشره موندودپورتیوو، تیتر یک خود را به همین موضوع اختصاص داده است. طبق ادعای این نشریه نزدیک به باشگاه بارسلونا که آن را فوق سری نیز خوانده است، در بارسلونا منتظر حرکتی از سوی خود نیمار هستند. در واقع همه چیز به خود این بازیکن بستگی دارد.

ابتدا او باید به سران پی اس جی و در راس آنها ناصر الخلیفی از تمایلش برای بازگشت به بارسا خبر بدهد و سپس باید به بارتومئو، رئیس بارسا اطلاع دهد که می خواهد اشتباهات گذشته را جبران کند.

تنها در این صورت بارسلونا تلاش خود برای بازگرداندن نیمار را آغاز خواهد کرد. همه می دانند که جدا کردن ستاره از پی اس جی، چه کار دشواری است و مسئولان بارسا قصد ندارند بیهوده وارد یک بازی با پایان مشخص شوند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4pdgda

اخبار مرتبطآخرین اخبارواکنش نیمار به شایعه بازگشت به بارسلونا!