تاریخ انتشار: 1397/09/10 15:35
کد خبر: 119516

مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس تشکیل شد؛ خبری از تغییرات نشد

مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس امروز شنبه با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.
مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس تشکیل شد؛ خبری از تغییرات نشد

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس امروز شنبه با حضور  مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، محمد رضا داورزنی معاون قهرمانی وزیر، حمیدرضا گرشاسبی مدیر عامل و اعضای هیات مدیره و پرسپولیس، نمایندگان سازمان حسابرسی و برنامه و بودجه و وزارت اقتصاد و امور دارایی و مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و جوانان تشکیل شد.

در این جلسه گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گزارشی از عملکرد هیات مدیره در حوزه های مختلف اداری، آموزشی، ساختاری، آکادمی فوتبال و فنی ارائه داد.

گرشاسبی از حمایت های وزیر ورزش و جوانان به منظور ایجاد ساختار قانونی برای باشگاه پرسپولیس و حرکت در مسیر رو به رشد تقدیر کرد و گفت: با حمایت سلطانی فر پرونده های حقوقی باشگاه پرسپولیس پیگیری و خطرات اصلی رفع شده و دوبار هم پرونده پرسپولیس در دادگاه CAS  با تخفیف ویژه روبرو بود بطوریکه بار اول  پرداخت ۶۰۰ هزار دلار به ۲۰۰ هزار دلار کاهش یافت و در جریان شکایت باشگاه ریزه اسپور  هم بدهی ۸۰۰ هزار یورویی به ۵۰ هزار یورو تبدیل شد.

گرشاسبی  در ادامه به فرایند مجوز گیری حرفه ای باشگاه پرسپولیس اشاره  و تاکید کرد :اگر تلاش دکتر سلطانی فر صورت نمی گرفت ، مجوز حرفه ای پرسپولیس صادر نمی شد.

در این مجمع طیبی مدیر کل دفاتر شرکت های دولتی گفت : پیگیری های خوبی در خصوص پرونده های حقوقی از سوی دکتر سلطانی فر  وزیر ورزش و جوانان و اعضای هیات مدیره صورت گرفته تا جاییکه حساب های مالی و گزارش های حسابرسی به یک ساماندهی خوبی رسیده است.

وی ابراز امیدواری کرد که با این روند باشگاه پرسپولیس از زیاندهی به سمت سود دهی می رود.

در ادامه هم گزارش حسابرس و بازرس قانونی ارائه  شد و بحث و بررسی های لازم در خصوص آن صورت گرفت.

کاشانی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هم با تقدیر از  حمایت های ویژه دکتر سلطانی فر اظهار داشت : امروز خوشحالم که کارهای سازنده خوبی در هیات مدیره صورت گرفته و  هیچگاه به این خوبی کار نشده بود بطوریکه نتایجش را هم در میدان می بینیم که امیدوارم این روند منجر به شکوفایی باشگاه شود ‌و به معنای واقعی باشگاههداری در کشور محقق شود که این مهم تاثیرات اجتماعی قابل توجهی هم در کشور خواهد داشت .

کاشانی مشکلات سال های گذشته پرسپولیس را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: عدم درایت در انتخاب افراد در مجموعه پرسپولیس  در گذشته باعث قصه ی پرغصه ی پرسپولیس شده بود اما امروز شرایط با حمایت و توجه وزیر ورزش و جوانان و اقدامات خوبی که انجام شده اوضاع تفاوت بسیار کرده است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4pdvel

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


 باشگاه پرسپولیس اعلام کرد؛ یک پرونده دردسر ساز بسته شد