تاریخ انتشار: 1402/01/27 23:51
کد خبر: 7688

جهانبخش: برخوردی که با خانم‌ها در ایران می‌شود زننده است/ از زمستان سخت اروپا چیزی ندیدم/ از مردم و خانواده‌های داغدیده عذرخواهی می‌کنم

علیرضا جهانبخش در بخش دوم مصاحبه خود با عادل فردوسی‌پور درباره تعطیلی برنامه نود، برخورد با خانم‌ها در ایران و صحبت‌هایش با گراهام پاتر گفت.
جهانبخش: برخوردی که با خانم‌ها در ایران می‌شود زننده است/ از زمستان سخت اروپا چیزی ندیدم/ از مردم و خانواده‌های داغدیده عذرخواهی می‌کنم

بخش دوم مصاحبه عادل فردوسی پور با علیرضا جهانبخش امروز منتشر شد.

جهانبخش ابتدا نسبت به برنامه نود و تعطیلی آن ابراز دلتنگی کرد: هنوز هم برای من دوشنبه‌ها لذت برنامه نود بود. از بچگی تا همین چند سال پیش با اینکه در اروپا بود.

ستاره تیم ملی در پاسخ به شوخی عادل فردوسی‌پور درباره زمستان سخت اروپا گفت: این را به ما هم می‌گفتند ولی ما که چیزی تجربه نکردیم. او درباره نیمکت‌نشینی در برایتون گفت: اعتماد پاتر را به دست آورده بودم. به او گفتم به خاطر پاسپورتم مرا بازی نمی‌دهی که من از ایران می‌آیم.

وینگر ایرانی فاینورد درباره برخورد با خانم‌ها گفت: نوع برخوردی که در کشور ما با خانم‌ها می‌شود و نمونه‌اش در کار ما و استادیوم‌هاست به نظرم خیلی زننده است.

جهانبخش در پایان گفت: اگر کمی و کاستی بوده یا انتظاری وجود داشته اول از مردم و بعد خانواده‌های داغدیده عذرخواهی می‌کنم.

قسمت اول مصاحبه علیرضا جهانبخش با عادل فردوسی‌پور را اینجا بخوانید: افشاگری باورنکردنی علیرضا جهانبخش از ماجرای جادوگری در تیم ملی/ از گم شدن ساق‌بند مهدی طارمی تا برعکس گذاشتن کفش‌ها/ به ما گفتند شما نظر کرده خدا هستید!

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4pndd2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


پرداخت دستمزد بازیکنان خارجی100%، بسکتبالیستهای  ایرانی10%؟

افشای مکالمه مهم علی دایی با رئیس فیفا
چرا اینفانتینو نام جعلی را درباره خلیج‌فارس به کار برد؟

گزارش زنده/ فولاد ایران یک - الفیصلی عربستان صفر
نیمه اول، سردتر از زمستان‌های دوحه!