تاریخ انتشار: 1401/09/03 00:59
ایران هنوز هم شانس دارد؛ چیزی را از دست ندادیم
کد خبر: 13716

جهانگیری: اساسا آوردن کی روش به همین دلیل بود که ما بد نبازیم

 مربی ایرانی شاغل در فوتبال آمریکا گفت: اساسا آوردن کی روش به همین دلیل بود که ما بد نبازیم نه اینکه بازی رسمی را به عنوان بازی تدارکاتی نگاه کنیم.
جهانگیری: اساسا آوردن کی روش به همین دلیل بود که ما بد نبازیم

شایان جهانگیری در گفت و گو با فرتاک ورزشی درباره شکست تیم ملی فوتبال ایران مقابل انگلیس اظهار داشت: متاسفانه تیم ملی در این دیدار شکست خورد و بد هم شکست خورد ولی در مجموع این اتفاقات فوتبال هست که آن را زیبا کرده است. مثلا برزیل در خانه ۷ گل از آلمان می خورد و یا دیدارهای دیگری که نتایج شگفت انگیزی در آنها رقم خورده است. به همین دلیل من معتقدم که هنوز چیزی را از دست ندادیم و هنوز شانس داریم.
وی ادامه داد: با همه این تفاسیر اما از نظر تاکتیکی، با توجه به فشار بیرونی غیر قابل باوری که روی تیم هست، کی روش به اشتباه دست به تغییر تاکتیک زد و البته انتخاب نفرات اشتباه که این نشان داد خود سرمربی هم تمرکزش را برای این دیدار از دست داده بود.
جهانگیری تاکید کرد: کی روش با اظهار نظرهای قبل و بعد از بازی نشان داد که بیشتر به دنبال دل ربایی از وزیر ورزش هست تا تمرکز روی تیم  ملی و نتایج این تیم. به هرحال به نظر من، برای دو بازی بعدی کی روش باید بیشتر نفراتی را انتخاب کند که با طرز تفکر اون آشنایی دارند چرا که اساسا آوردن کی روش به همین دلیل بود که ما بد نبازیم نه اینکه بازی رسمی را به عنوان بازی تدارکاتی نگاه کنیم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4pqja2

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


رقابت برای کفش طلا: طارمی هم هست!

چرا سیدجلال به کی‌روش نه گفت؟
رمزگشایی از یک اتفاق ویژه قبل از جام جهانی

دوئل جلالی_نورافکن، برنده نیمکت نشین
لیست کی روش و تکرار شگفتی ها