تاریخ انتشار: 1397/12/01 14:04
کد خبر: 109316

شاهین طبع: برای دو دیدار پیش رو مقابل ژاپن و استرالیا کاملا‌ آماده ایم

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران گفت: ژاپنی‌ها مثل سایر ورزش‌های خود بسیار منظم و باثبات هستند و ما روز سختی را مقابل آنها خواهیم داشت.
شاهین طبع: برای دو دیدار پیش رو مقابل ژاپن و استرالیا کاملا‌ آماده ایم

مهران شاهین‌طبع، پیش از شروع تمرین صبح امروز تیم ملی بسکتبال ایران اظهار داشت: بازیکنان برای دو دیدار پیش رو مقابل ژاپن و استرالیا کاملا‌ آماده هستند و امیدوارم دو بازی بسیار خوب مقابل این دو تیم برگزار کنیم.

وی ادامه داد: استرالیا صعود خود را به جام جهانی از قبل تثبیت کرده و با ترکیبی متفاوت مقابل ما به میدان خواهد آمد. بازی با ژاپن برای ما بسیار مهم است و ما به دلیل داشتن امتیاز میزبانی باید عملکرد بسیار خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران در مورد ترکیب نهایی تیم ملی گفت: ترکیب تیم ملی مشخص شده و بعد از تمرین امروز آن را اعلام خواهم کرد. ما می‌توانیم در این دو بازی از هر 15 بازیکن حاضر در اردو استفاده کنیم.

شاهین‌طبع در مورد دیدار با ژاپن تاکید کرد: ژاپنی‌ها نسبت به دیدارهای قبلی دو تغییر در تیم خود داده‌اند. دو بازیکن اصلی در کنار آنها نیستند ولی بازیکن دو رگه آمریکایی آنها این تیم را در تهران همراهی می‌کند. ژاپنی‌ها مثل سایر ورزش‌های خود بسیار منظم و باثبات هستند و ما روز سختی را مقابل آنها خواهیم داشت.

وی درباره حضور احتمالی ایران در جام جهانی تصریح کرد: ما پیش از این دو دوره در جام جهانی حاضر بوده‌ایم ولی شرایط خوبی در این مسابقات نداشتیم. شاید بهترین عملکرد ما دیدار مقابل صربستان و فرانسه در جام جهانی گذشته بود ولی اگر در این دوره جواز حضور در جام جهانی را کسب کنیم کیفیت و عملکرد بهتری خواهیم داشت.

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران در پایان درباره مایک رستم‌پور دورگه ایرانی - آمریکایی حاضر در اردوی تیم ملی گفت: او بازیکن خوبیست ولی چیزی اضافه‌تر از سایر بازیکنان ندارد. با این حال می‌توانیم از توانایی‌های او در دیدارهای بعدی استفاده کنیم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4pw7zl

اخبار مرتبطآخرین اخبار


تاریخ قرعه کشی جام جهانی بسکتبال مشخص شد