تاریخ انتشار: 1401/12/27 22:13
کد خبر: 9019

منهای وززش| میخوای بدونی نقاطه ضعف نامزدت چیه؟ بیا تا بهت بگم!

تعدادی نقطه ضعف خانم و آقایان بین همه مشترک است ، اگر زوجین بتوانند به این نقطه ضعف ها توجه کافی داشته باشند و آن ها را رعایت کنند و هنر سازگاری در زندگی را بیاموزند می توانند رابطه ای پایدار و سازنده کنار هم تجربه کنند.
منهای وززش| میخوای بدونی نقاطه ضعف نامزدت چیه؟ بیا تا بهت بگم!

اوایل ازدواج یا شروع یک رابطه عاطفی به دوران ماه عسل معروف است ، یعنی دورانی که هیجانات و فوران هورمون ها در بدن ، شما را به سمت هم می کشاند و همه چیز را شیرین و زیبا می بینید و شریک عاطفیان دوست داشتنی ترین فرد روی زمین برای شماست که  همه خوبی ها در او خلاصه شده است و هیچ ایرادی ندارد.

بعد از گذشت 6 ماه تا یک سال از ازدواج هورمون های بدن به تعادل می رسند و عشق و شور اولیه فروکش کرده و جایش را به صمیمیتی دوستانه می دهد. اینجاست که نقظه ضعف خانم ها و آقایان نمایان می شود و از این به بعد هنر سازگاری و همدلی و هماهنگی زوجین میتواند رابطه را جلو ببرد، اگر زوجین بتوانند نقطه ضعف های یکدیگر را بپذیرند و آن ها را به سر هم نکوبند میتوانند زندگیشان را با موفقیت ادامه دهند. 

مهم ترین نقطه ضعف خانم ها و آقایان در یک رابطه درخواست توجه است. مهم ترین چیزی که زوجین از کنار هم قرار گرفتن میخواهند مورد توجه بودن ، در اولویت قرار گرفتن و اهمیت داشتن است. آن ها میخواهند مورد توجه کسی باشند که دوستش دارند، میخواهند طرف مقابل با توجه به آن ها و در اولویت قرار دادن آنها ، احساس مثبت ارزشمند بودن را به آن ها القا کند. 

اگر رابطه ای دچار کمبود توجه شود به مرور پژمرده خواهد شد و عواقب آن چیزی جز جدایی عاطفی نیست. 

در ادامه مقاله نقطه ضعف خانم ها و آقایان را با شما در میان می گذاریم تا بتوانید بهتر در این زمینه عمل کنید.

نقطه ضعف آقایان چیست, نقطه ضعف زن و شوهر, نقطه ضعف خانم ها و آقایان

احساسات لطیف نقطه ضعف خانم ها است

نقطه ضعف خانم ها 

اغلب خانم ها از کودکی به آن ها القا شده که باید خواستنی و زیبا باشند و بنابراین تبدیل به نقطه ضعفشان شده ، خیلی از خانم ها نسبت به ظاهر خود اعتماد به نفس کمی دارند و برای همین دست به دامن آرایش می شوند. نقطه ضعف خانم ها در توانایی های زنانه آن ها نهفته است مثل زیبایی ظاهری ، کدبانوگری و همسرداری.

زیبایی ظاهری نقطه ضعف خانمها است 

زنان دوست دارند مورد تایید عشقشان باشند و به خصوص تمایل دارند از زیباییهایشان تعریف کنند ، اگر میخواهید همسری پر شور و پر حرارت چه در خانه و چه در بستر داشته باشید بهترین روش تعریف از زیبایی ها و جذابیت های او است. 

خانم ها حساسیت زیادی روی ظاهرشان دارند و دوست دارند در بهترین حالت خود دیده شوند. ایراد گرفتن از ظاهر خانم ها بدترین کاری است که یک مرد ممکن است انجام دهد. ایراد گیری شما از ظاهر همسرتان اعتماد به نفس او را از بین می برد. 

هیچوقت از ظاهر خانمتان ایراد نگیرید مثلا نگویید : 

چرا امروز زشت شدی 

عزیزم یکم چاق نشدی؟

زیر چشمت چرا سیاه شده؟

تعریف کردن از زنان دیگر نقطه ضعف خانم ها است

 خانم دوست دارند عشقشان فقط از زیبایی های آن ها تعریف کند حتی روی تعریف شما از خواهرتان هم حساسند. هیچ گاه همسرتان را با زنان دیگر مقایسه نکنید یا از زیبایی زنان دیگر جلوی آن ها تعریف نکنید چون آرامش زندگیتان به هم خواهد خورد. 

مقایسه کردن همسرتان با دیگرا باعث می شود احساس کند که مهم ترین زن زندگی شما نیست و شما زنان دیگر را به او ترجیح مید هید. 

اگر میخواهید در ازدواجتان آرامش داشته  باشید هرگز مرتکب این اشتباه نشوید.

کدبانوگری نقطه ضعف خانم ها است

یکی دیگر از نقطه ضعف خانم ها ایراد گرفتن از کدبانوگری آن ها است، اگر از آشپزی و خانه داری همسرتان تعریف نکنید، ازدواجتان سرانجام خوبی نخواهد داشت به خصوص اگر به جای تعریف کردن از دستپخت و سلیقه همسرتان از دستپخت و خانه داری زن دیگری تعریف کنید. 

مثلا اگر در مهمانی هستید به جای این که بگویید به به عجب غذای خوشمزه ای بهتر است بگویید غذایتان واقعا خوشمزه بود ولی دستپخت همسر من چیز دیگری است . 

یا به جای این که بگویید چه خانه زیبایی یا چه خانم باسلیقه ای بهتر است بگویید خانه شما هم به خوبی خانه ما است. 

رعایت نظافت نقطه ضعف خانم ها است

یکی از نکاتی که خانم ها حساسیت زیادی به آن دارند و نقطه ضعفشان محسوب می شود نظافت و مرتب بودن است. مردی که شلخته است واقعا اعصاب خورد کن می شود. اگر میخواهید خانه ای مرتب و تمیز داشته باشید نباید خودتان در شلوغ کردن و به هم ریختن خانه نقشی داشته باشید مثلا لباس هایتان را وسط خانه رها کنید یا جورابتان را به جای این که بشویید گوشه ای بیندازید. 

مرتب بودن خانه ارتباط مستقیمی با کدبانوگری خانم خانه دارد ولی اگر قرار باشد مدام یک نفر بریزد و بپاشد و خانم خانه مجبور به مرتب کردن شلختگی شما شود باید منتظر دعواها و بگو مگوهای پشت سر هم باشید.

مرد شلخته به همسرش این پیام را میدهد که تلاش های او برای حفظ مرتب بودن و تمیزی خانه را نادیده می گیرد. اگر میخواهید آرامش به خانه شما برگردد هر چه سریعتر آدم مرتب و تمیزی شوید. 

احساسات لطیف نقطه ضعف خانم هاست

احساسات درونی دقیقا با کودک درون شما در ارتباط است بنابر ین وقتی صحبت از احساسات خانم ها به خصوص در یک رابطه عاطفی  می شود ، یعنی شما با یک دختر بچه طرف هستید که احساساتش به همان اندازه ظریف و شکننده است ، حتی ممکن است بعضی واکنش های احساسی خانمها باعث شود فکر کنید با یک کودک طرف هستید نه یک خانم بالغ. زن ها احساسات بیشتر و لطیف تری نسبت به مران دارند و احتمال این که در موقعیت های مختلف واکنش های احساسی بیش از حد نشان دهند بیشتر است.

ممکن است یک کار بی اهمیت از نظر خودتان باعث رنجش شدید همسرتان شود. مثلا در یک دورهمی خانوادگی هنگامی که بچه خواهرتان را بغل کرده اید و همسرتان در اتاقی دیگر شما را صدا می زند اگر به جای این که کودک را به خواهر یا مادرتان بسپارید و نزد همسرتان بروید به او بگویید دستتان بند است ممکن است با فوران خشم همسرتان روبرو شوید، همسر شما در این لحظه دچار احساس شدید عصبانیت و حقارت می شود و تصور می کند که شما آن کودک را به او ترجیح داده اید در حالی که شما اصلا چنین فکری از ذهنتان نمی گذرد.

به جای سرزنش کردن همسرتان برای احساساتش سعی کنید از او حمایت کنید و به او نشان دهید که احساساتش را درک میکنید. تنها کسی که در این شرایط میتواند همسرتان را آرام کند ، خود شما هستید که با رفتارتان او را عصبی کرده اید. 

گریه نقطه ضعف خانم ها است

گریه کردن یک واکنش طبیعی هیجانی در انسان ها است که در زنان به دلیل شدیدتر بودن احساساتشان بیشتر دیده می شود. خانم ها معمولا هنگامی که ناراحت می شوند یا زمانی که توقع چنین رفتار یا گفتاری از شما نداشته باشند ، گربه می کنند. اشتباه ترین کار ممکن این است که به او بگویید حق ندارد گریه کند یا طوری رفتار کنید که گریه او شما را ناراحت نمی کند و برایتان بی اهمیت است. 

این رفتار شما به تدریج باعث بیشتر گریه کردن همسرتان و دورتر شدن او از نظر احساسی نسبت به شما و افزایش و بگو مگو ها در رابطه شماس خواهد شد.

نقطه ضعف چیست, نقطه ضعف مردان مغرور, نقطه ضعف آقایان چیست

توانایی مالی یکی از نقاط ضعف آقایان است

نقط ضعف آقایان

آقایون برخلاف خانم های از نظر ظاهری کمبود اعتماد به نفس ندارند و معمولا زیادی اعتماد به نفس دارد ولی نقطه ضعف مردان جای دیگری است ، نقطه ضعف مردان در توانایی مالی و جسمی آن ها نهفته است. 

توانایی مالی نقطه ضعف مردان است

مهم ترین نقطه ضعف مردان که بیشتر به چشم می آید توانایی مالی آن ها است. اگر دائم شرایط مالی شوهرتان را با دیگران مقایسه می کنید و دائم از شرایط مالی اش شکایت دارید دست روی نقطه ضعف شوهرتان گذاشته اید و مسلما رابطه شما روز به روز، رو به وخامت و بدتر شدن می رود. 

توانایی جسمی نقطه ضعف مردان است

یکی از مهم ترین نقطه ضعف آقایان توانایی های جسمی و زور بازوی آن هاست. اگر کسی شوهرتان را ترغیب به مچ  انداختن جلوی شما کرد و از نظر قدرت جسمی به طور واضحی قوی تر بود ، مانع این مسابقه شوید. اگر شوهرتان  در این مسابقه شکست بخورد تا مدت ها اعصاب خوردی اش را شما باید تحمل کنید و به احتمال زیاد برای حفظ آرامش زندگیتان باید قید رفت و آمد با آن خانواده را بزنید. 

احترام نقطه ضعف مردها است

شاید احساسات برای مردان به اندازه زنان ملموس نباشد ولی نقطه امن رابطه برایشان محسوب میشود. مرد برای این که بتواند در یک رابطه زناشویی به خوبی جلو برود نیاز به دیده شدن دارد. نیاز دارد که به او احترام گذاشته شود. احترام حتی از ابراز علاقه برای مردان حیاتی تر است. 

مردان می خواهد شما پشتوانه احساسی محکمی برای آن ها باشید و شخصیتشان را حفظ کنید. 

اگر میخواهید مردی همیشه حامی و پشتیبان شما باشد و با شما مهربان باشد و قربان صدقه شما برود ، لازمه اش حفظ احترام او است. 

نیاز به تایید شدن نقطه ضعف مردان است

مردان در زندگی زناشویی نیاز دارند تا از جهات مختلف مورد تایید همسرشان قرار بگیرند هر چند این تایید کوچک و گذرا باشد. مردان میخواهید به آن ها افتخار کنید تا بتوانند نسبت به خودشان احساس غرور و تایید شدن داشته باشید. 

تایید و قدرشناسی نقطه ضعف مردان است ک از این راه میتوانید مرد خودتان را برای همیشه کنار خودتان نگه دارید و هر کاری که میخواهید را برایتان انجام دهد. تایید و قدرشناسی باعث می شود همیشه یک مرد شاد و آماده به همکاری کنار خودتان داشته باشید.

نقطه ضعف خانم ها, نقط ضعف آقایان, نقطه ضعف زنان و مردان

نیاز به احترام و تایید شدن نقطه ضعف مردان است

توانایی در رابطه جنسی نقطه ضعف آقایان است

خانم ها برای این که بتوانند یک رابطه جنسی باکیفیت را تجریه کنند نیاز دارند تا از نظر جسمی و روحی درگیر احساسات شدید شوند و جسمشان برانگیخته شود ولی مردان با یک جرقه ذهنی آماده رابطه جنسی می شوند.

مردان در یک ازدواج میخواهند که یک رابطه جنسی امن داشته باشند که هر موقع بخواهند در دسترسشان باشد. بنابراین اگر دست روی این نقطه ضعف مردان بگذارید و به درخواستشان پاسخ منفی بدهید یا به او بگویید که تو فقط من را برای رابطه جنسی می خواهی باید فاتحه رابطه تان را بخوانید. 

بی توجهی شما به داشتن یک رابطه جنسی با کیفیت و پر حرارت باعث دوری شوهرتان از شما خواهد شد. 

مردان از زنانی که علاقه ای به رابطه جنسی نشان نمی دهند و لذتی از رابطه نمی برند دور خواهند شد. 

از سویی دیگر مردان تمایل زیادی به لذت بردن شما دارند ، مردی که بتواند همسرش را به اوج لذت در رابطه جنسی برساند احساس خیلی بهتری نسبت به خودش و همسرش پیدا می کند. 

نقطه ضعف مردان عدم توانایی در به ارگاسم رساندن همسرشان است بنابراین اگر فکر می کنید که شوهرتان با انجام کاری خاص میتواند لذت بیشتری به شما بدهد حتما با او درمیان بگذارید و فانتزی های خودتان را به او بگویید تا برایتان انجام دهد. 

صحبت کردن درباره خواسته ها و فانتزی های جنسی باعث می شود محبت شوهرتان نسبت به شما بیشتر شود.

احتمال اختلال نعوظ در مردان در شرایطی که تغذیه نامناسب داشته باشند ، شکمشان بزرگ شده باشد ، غلبه بلغم و سودا داشته باشند ،  تحت استرس و فشار کاری یا مالی قرار گرفته باشند ،  یا بعد از 40 سالگی بالا می رود ، حساس ترین نقطه ضعف مردان در رابطه جنسی حفظ نعوظ است و فکر میکنند که مردانگیشان زیر سوال رفته است ، بنابراین اگر شوهرتان دچار این مشکل شده است به هیچ عنوان او را در این زمینه سرزنش نکنید ، به او نشان دهید که از معاشقه با او لذت کافی را میبرید و از او بخواهید با روش های دیگر مثل مالش کلیتوریس شما را به ارگاسم برساند.

هر گونه سرزنش  یا حرف نابجا در این مورد یا اصرار میتواند باعث تشدید اختلال و سرد شدن مرد از همسرش شود. 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4v66p3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


دلایل نعوظ ناقص در آقایان و روش های درمان