تاریخ انتشار: 1401/12/24 23:03
کد خبر: 9191

جدیدترین خبر درباره پیشنهاد عربستانی‌ها به مسی/ دستمرد لیونل مسی با کریستیانو رونالدو متفاوت است؟

عربستان سعودی می‌خواهد برای اغوای لیونل مسی پیشنهاد دستمزدی برابر با کریستیانو رونالدو به او بدهد و کاپیتان آرژانتین را هم به لیگ داخلی خود بکشاند.
جدیدترین خبر درباره پیشنهاد عربستانی‌ها به مسی/ دستمرد لیونل مسی با کریستیانو رونالدو متفاوت است؟

عربستان سعودی به شدت مایل است تا تمام تلاش خود را برای جذب لیونل مسی انجام دهد. آنها پس از به خدمت گرفتن کریستیانو رونالدو در پایان سال گذشته میلادی، در حال آماده‌سازی پیشنهادی هستند تا مسی را متقاعد کنند تا آخرین سال‌های فوتبالی خود را در این کشور عربی بگذراند. سیاستمداران برای انجام این کار حتی مایل به تغییر قوانین و افزایش سقف حقوق هستند.

رونالدو با النصر قرارداد بسته و باشگاهی که علاقه‌مند به جذب مسی است باشگاه الهلال است که در حال حاضر توسط فیفا تحریم شده و تا تابستان قادر به جذب بازیکن نیست. الهلال تاریخی‌ترین باشگاه عربستان سعودی است و اخیراً در جام باشگاه‌های جهان به مصاف رئال مادرید رفته است.

پس از اینکه خورخه پدر و ایجنت مسی روز سه‌شنبه در عربستان دیده شد، بازار شایعات در مورد آینده این بازیکن داغ‌تر شد، هرچند خیلی‌ها معتقدند که او برای انجام معاملات تجاری به این کشور سفر کرده است. در همین حال، پسرش هنوز بر سر تمدید قرارداد با پاری‌سن‌ژرمن به توافق نرسیده و قرارداد او تنها تا پایان ماه ژوئن اعتبار دارد.

همانطور که نشریه «مارکا» گزارش داده، عربستان سعودی قصد دارد همان پولی را به مسی پیشنهاد دهد که رونالدو را به این کشور کشاند. این بدان معناست که مسی می‌تواند ۲۲۰ میلیون یورو در هر فصل برای حضور در این تیم و به عنوان سفیر عربستان سعودی به دست بیاورد.

اهالی ریاض معتقدند که رویای آنها برای حضور هر دو ستاره در لیگ خود می‌تواند محقق شود. رونالدو برای دو فصل و نیم به النصر پیوسته اما مسی پیشنهاد یک ساله دریافت می‌کند. ورود رونالدو به این کشور بسیار تاثیرگذار بوده و در عربستان سعودی معتقدند که از حالا به بعد می‌توانند ستاره‌های بیشتری را به لیگ داخلی خود جذب کنند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4v6ab3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


امباپه ارزشمندترین بازیکن دنیای فوتبال لقب گرفت