تاریخ انتشار: 1402/04/16 00:37
کد خبر: 3143

مورینیو به اتلتیکومادرید رفت!/ فعالیت شدید روخی‌بلانکو در نقل و انتقالات

اتلتیکومادرید با دو خرید در نقل و انتقالات فعال شد.
مورینیو به اتلتیکومادرید رفت!/ فعالیت شدید روخی‌بلانکو در نقل و انتقالات

اتاتبکومادرید روز پنجشنبه دو خرید انجام داد. بر اساس اعلام باشگاه اسپانیایی سانتیاگو مورینیو، مدافع 21ساله اهل اروگوئه، با امضای قراردادش به روخی بلانکو پیوست.

اتلتیکو مادرید پیش از او هم رسمی شدن قرارداد سزار آسپیلیکوئتا خبر داد. هر دو خرید روز پنجشنبه اتلتیکو مدافع بودند. سیمئونه پیش از این هم چند مدافع به خدمت گرفته بود و به نظر می‌رسد قصد دارد سازمان دفاعی تیمش را کاملا متحول کند.

انتقال سانتیاگو مورینیو از باشگاه اروگوئه‌ای راسینگ دو مونته‌ویدئو به اتلتیکو انجام شد. گزارش‌ها در اسپانیا حاکی است دو باشگاه از حدود یک ماه پیش درباره این انتقال به توافق رسیده بودند و تنها منتظر رسمی شدن قرارداد مورینیو بودند.

اردوی پیش‌فصل اتلتیکو زیر نظر سرمربی‌اش دیگو سیمئونه از در مادرید آغاز می‌شود و سانتیاگو مورینیو بر اساس اعلام باشگاه در این اردو حضور خواهد داشت.

اتلتیکو به این خرید جوانش فرصت می‌دهد تا در اردوی تابستانی نظر مثبت سیمئونه را جلب کند. تصمیم نهایی با او است و اگر سیمئونه تشخیص بدهد مورینیو از فصل آینده در تیم اول باشگاه به میدان می‌رود. در غیر این‌صورت او فعلا به صورت قرضی واگذار خواهد شد.

سانتیاگو مورینیو امیدوار است مثل بزرگان اروگوئه‌ای تاریخ اتلتیکو از جمله دیه‌گو فورلان، دیه‌گو گودین و خوزه ماریا خیمنز به ستاره‌ی محبوب هواداران تبدیل شود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4vdmb4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


قرمزها وآبی ها  به دنبال جذب پائولو دیبالا