تاریخ انتشار: 1398/08/21 01:02
کد خبر: 81191

مدیرعامل منطقه پارس از بوشهری‌های ساحلی تقدیر و تشکر کرد

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس در نشستی صمیمانه با ملی پوشان بوشهری و عضو تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی از درخشش آنها در جام بین قاره ای امارات که منجر به قهرمانی در این مسابقات شد تقدیر کرد.
مدیرعامل منطقه پارس از بوشهری‌های ساحلی تقدیر و تشکر کرد

در این نشست که عصر امروز ( دوشنبه ٢٠ آبان ماه) برگزار شد، سیدپیروز موسوی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی ضمن قدردانی از افتخار افرینی ورزشکاران بوشهری در سطح بین المللی گفت: این موفقیت به عنوان یک دستاورد موجب خوشحالی هموطنان عزیز را فراهم ساخت که شایسته است از سرمربی تیم فوتبال ساحلی ، کادر فنی و بازیکنان این تیم خصوصا بازیکنان بوشهری این تیم بصورت ویژه قدردانی شود.

وی تصریح کرد: توجه جدی به سطوح مختلف ورزشی در مناطق مختلف کشور می تواند به شناسایی استعدادها کمک کند و حضور ٤ بازیکن از تیم پارس جنوبی و استان بوشهر نشان از حضور استعدادهای فراوان در این استان دارد که امید می رود با برنامه ریزی لازم شرایط را برای کشف این استعدادها مهیا ساخت.

سرپرست تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی نیز در این نشست ضمن ارائه گزارشی از عملکرد تیم فوتبال پارس جنوبی در مسابقات لیگ برتر از آمادگی این تیم جهت حضوری قدرتمندانه در مسابقات آتی خبر داد.

در این نشست صمیمانه که مسلم مسیگر، محمد معصومی زاده و علی میرشکاری حضور داشتند(کیانی دیگر بازیکن تیم ساحلی پارس جنوبی نیز به دلیل حضور در برنامه زنده تلویزیونی در این نشست حضور نداشت) سیدپیروز موسوی در تماسی تلفنی با سرمربی تیم فوتبال ساحلی کشورمان ضمن تبریک و شادباش گویی به این مربی بدلیل کسب مقام قهرمانی در مسابقات بین قاره ای جهان از او به دلیل اعتماد به بازیکنان بوشهری و تیم پارس جنوبی قدردانی کرد.

در این نشست بازیکنان تیم ملی نیز ضمن قدردانی از توجه مدیرعامل منطقه ویژه پارس به فوتبال ساحلی به بیان دیدگاههای خود پرداختند. همچنین در پایان این نشست هدایایی ویژه ای از سوی مدیرعامل منطقه ویژه پارس به این بازیکنان تعلق گرفت.

اکبر فرید، سرپرست تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی در این خصوص گفت: « نشستی صمیمانه و بسیار خوب بین بازیکنان ملّی پوش پارس جنوبی و مهندس موسوی برگزار گردید که در این نشست مدیرعامل منطقه ویژه پارس ضمن صدور دستوراتی خاص برای حل مشکلات این تیم ، خواهان افزایش قرارداد بازیکنان و ملّی پوشان به دلیل کسب موفقیت تاریخی برای کشور عزیزمان شد.»

وی تصریح کرد: «مهندس موسوی در خصوص مشکلات این تیم نیز دستوراتی صادر نمودند که موجب خوشحالی شد و ما را برای برنامه های آتی خود در حوزه گسترش این رشته ورزشی و کشف استعدادهای فوتبال ساحلی استان بوشهر امیدوار کرد.»

فرید با اشاره به زیرساختهای ایجاد شده توسط پارس جنوبی در سطح فوتبال ساحلی استان بوشهر افزود: بزودی فعالیتهای ویژه این باشگاه در سراسر استان آغاز خواهد شد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4vdrab

اخبار مرتبطآخرین اخبار


گزارش نشریه معتبر فرانس فوتبال درمورد پیمان حسینی

توپ خانه پارس جنوبی در صدر / گلسا در رده دوم
بررسی بهترین خطوط هجومی لیگ برتر فوتبال ساحلی