تاریخ انتشار: 1397/09/06 21:06
کد خبر: 120019

امید پرسپولیسی ها به مروارید سیاه؛ گلزنی برای سرخ پوشان

پرسپولیسی‌ها امیدوار هستند مهاجم نیجریه‌ای این تیم مقابل ماشین‌سازی گلزنی کند تا دوباره به پیروزی برسند.
امید پرسپولیسی ها به مروارید سیاه؛ گلزنی برای سرخ پوشان

پرسپولیس در ۱۱ مسابقه اخیر این فصل طی چهار دیدار موفق به گلزنی نشده که این اتفاق طی پنج فصل اخیر بی‌سابقه بوده که در چنین شرایطی سرخ پوشان باید تلاش کنند تا در هفته چهاردهم لیگ برتر که مهمان تیم قدرتی ماشین‌سازی هستند، با بهره‌مندی از نفراتی مثل علی علیپور و گادوین منشا در خط حمله موفق به گلزنی شوند تا این آمار بدتر از قبل نشود.

گادوین منشا با وجود تلاش زیاد و دوندگی بالا در ترکیب پرسپولیس، اما در این فصل آنطور که باید و شاید عمل نکرده و نتوانسته آمار گلزنی خوبی در لیگ برتر به جای بگذارد و همین موضوع در چهار مسابقه بدون گل لیگ هجدهم شاگردان برانکو موثر بوده است.

با احتساب دیدار روز پنج‌شنبه پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی تبریز، ۱۱۸ روز است که منشا در لیگ برتر گلزنی نکرده و آخرین بار که موفق به انجام این کار شده ۷۳ روز پیش از آن در بازی آسیایی مقابل الدحیل قطر بوده است؛ البته منشا هفته گذشته در دیدار مقابل پیکان پاس گل پیروزی‌بخش تیمش را به علی علیپور داد.

منشا در تمرینات پرسپولیس جنب و جوش زیادی دارد و امیدوار است با تمریناتی که برانکو برای او در نظر گرفته، علاوه بر تاثیرگذاری در روند نتیجه‌گیری پرسپولیس، در امر گلزنی هم موفق شود و به طلسم ناکامی‌های خود در دیدار مقابل ماشین‌سازی خاتمه دهد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4vgwgp

اخبار مرتبطآخرین اخبار


تراکتورسازی را هم با کمک هواداران پرسپولیس می‌بریم