تاریخ انتشار: 1402/02/25 02:28
کد خبر: 6191

تبریک سریع رئال مادرید به بارسلونا بابت قهرمان در لالیگا

در حالی که هنوز دقایقی از مسجل شدن قهرمانی بارسایی‌ها در فصل جاری لالیگا نگذشته بود، رقیب دیرینه این تیم به آنها تبریک گفت.
تبریک سریع رئال مادرید به بارسلونا بابت قهرمان در لالیگا

باشگاه رئال مادرید در تبریک گفتن به رقیب دیرینه‌اش بارسلونا بابت فتح لالیگا، گوی سبقت را از سایر تیم‌‌ها ربود و تنها دو سه دقیقه پس از به صدا درآمدن سوت پایان بازی بارسایی‌ها برابر اسپانیول، در صفحه رسمی خود در شبکه‌های اجتماعی پیامی منتشر کرد.

بارسلونا یکشنبه شب با پیروزی 4 بر 2 در خانه رقیب همشهری‌اش اسپانیول در فاصله چهار هفته به پایان لیگ، برای بیست‌و‌هفتمین بار فاتح لالیگا شد و لحظاتی پس از پایان این بازی، باشگاه رئال مادرید در توئیتی نوشت: «تبریک به بارسلونا، قهرمان لالیگای 23-2022».

با این پیام، رئالی‌ها پیام تبریک حریف کاتالان بابت قهرمانی آنها در جام حذفی اسپانیا را پاسخ دادند، البته بدون چاشنی طعنه! این در حالی است که رابطه دو باشگاه از اواسط فصل جاری دچار تنش‌هایی بوده است.

پس از رئال مادرید، خاویر تباس رئیس سازمان لیگ اسپانیا هم که رابطه چندان خوبی با باشگاه بارسلونا و سران آن ندارد، به این تیم تبریک گفت و البته از این فرصت برای تبلیغ به نفع لیگ اسپانیا هم استفاده کرد.

او در پیامش نوشت: «تبریک به بارسلونا بابت قهرمانی شایسته‌اش در فصل 23-2022 لالیگا، جذاب‌ترین و پرشورترین رقابت دنیا! قهرمانی بارسلونا، یک گواه بزرگ برای اثبات موفقیت در صورت داشتن روحیه رقابت‌طلبی و بازی باکیفیت است. قهرمانان آفرین!».

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4vmob4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


کادیز 0-2 رئال مادرید: تیم کارلتو نمی‌خواهد ناامید شود