تاریخ انتشار: 1402/02/16 22:21
کد خبر: 6719

الهامی: اشتباهات من باعث جدایی‌ام از نساجی شد/ جو ورزشگاه وطنی وصف‌ناشدنی است

سرمربی تیم فوتبال هوادار گفت: در جدایی من از نساجی، بیشتر از همه اشتباهات خودم باعث اتفاقات گذشته شد.
الهامی: اشتباهات من باعث جدایی‌ام از نساجی شد/ جو ورزشگاه وطنی وصف‌ناشدنی است

ساکت الهامی پس از تساوی هوادار مقابل نساجی اظهار داشت: بازی با نساجی برای ما تداعی جام قهرمانی بود و خیلی دوست داشتم که جو ورزشگاه وطنی را بار دیگر تجربه کنم. من حدود یک سال و نیم است که از دیدن هواداران نساجی محروم هستم. از همه مسئولان نساجی تشکر می‌کنم، چون با تلاش‌شان شرایطی را به وجود آوردند تا هواداران نساجی با شور و اشتیاق برای تشویق تیم خود به ورزشگاه می‌آیند. من امروز نمی‌خواهم خیلی درباره مسائل فنی بازی صحبت کنم. به هر دو تیم خسته‌ نباشید می‌گویم و آرزو می‌کنم که در ادامه راه هر دو تیم موفق شوند. نساجی هم در لیگ قهرمانان آسیا موفق باشد.

وی ادامه داد: من دوست داشتم هواداران نساجی متوجه این موضوع شوند که ما در فصل گذشته چه شرایطی داشتیم و دوست داشتیم فصل گذشته هم مانند این فصل حمایت هواداران را در این ورزشگاه می‌دیدیم. امروز بازی خوبی از هر دو تیم دیدیم و همه دیدند که کلاس بازی بالاتر از آسیا بود. هر دو تیم یک فوتبال منظم و باریتم را ارائه کردند.

    بیشتر بخوانید

        پرسپولیس صدر را از سپاهان پس گرفت/ شکست گل‌گهر و توقف نساجی + جدول لیگ برتر

سرمربی تیم فوتبال هوادار افزود: نمی‌دانم بگویم که از نتیجه راضی هستم یا نه، چون در هر دو تیم خاطرات خوبی داشتم و بهترین روزهای عمرم را با نساجی گذراندم. در سخت‌ترین شرایط نساجی من را در آغوش خودش گرفت. سالی که تیم 9 امتیاز داشت و در جام حذفی با نساجی قهرمان شدیم بیشتر از اینکه من به این تیم کمک کنم، مسئولان باشگاه و مردم خوب مازندران به من کمک کردند تا مربی بهتر شوم و همه این عزیزان نقش بیشتری در نتایج فصل گذشته نساجی داشتند.

الهامی در پاسخ به این سؤال که در نیمه دوم جو ورزشگاه باعث شد که تیمش عقب بکشد یا تعویض‌هایی که صورت گرفت دلیل بود، تصریح کرد: ما عقب نکشیدیم، زمانی که جلو بودیم موقعیت‌های خوبی داشتیم، من نمی‌خواهم درباره مسائل فنی صحبت کنم ولی الحق و الانصاف خیلی  بهتر از نساجی بودیم. جو ورزشگاه برای ما خیلی خوب بود و بیشتر از نساجی ما استفاده کردیم. وقتی این تماشاگران به ورزشگاه می‌آیند و این شور و لذت را می‌بینید همه لذت می‌برند و هر دو تیم از این شرایط استفاده کردند.

وی در پاسخ به این سوال که نتیجه عادلانه بود؟ خاطرنشان کرد: خوشحالم از اینکه نساجی خیالش از سقوط راحت شد. هر دو تیم مرد و مردانه بازی کردند.

سرمربی تیم فوتبال هوادار درباره اینکه در بازی‌های گذشته‌ تیمش در کنار زمین جنب و جوش زیادی دارد ولی امروز مقابل نساجی روی نیمکت نشسته بود، عنوان کرد: جوی که امروز در ورزشگاه به وجود آمده بود، نشأت گرفته از حمایت رسانه‌ها و مجموعه باشگاه نساجی بود و هواداران نشان دادند که چقدر قدرشناس هستند و خوش‌استقبال هستند.  در جدایی من بیشتر از همه اشتباهات خودم باعث آن اتفاقات شد. ‌من الان با افتخار کنار هوادار هستم، شاید تجربه الان را آن زمان نداشتم. جو ورزشگاه وطنی را وصف‌ناشدنی است و شرمنده هواداران نساجی هستم و دست تک‌تک آنها را می‌بوسم.

الهامی درباره تشویق هواداران نساجی و گریه‌اش، افزود: من مربی احساسی هستم. نمی‌خواستم به قائمشهر بیایم تا مقابل نساجی قرار بگیرم و حتی به احترام هواداران نساجی نمی‌خواستم روی نیمکت بنشینم و به احترام آنها برای اولین بار امروز از روی نیمکت بلند نشدم. نساجی تیمی است که جایگاه واقعی‌اش اینجای جدول نیست و می‌تواند خیلی بالاتر قرار بگیرد. اگر ورزشگاه وطنی برای لیگ قهرمانان آسیا تایید شود، فکر نمی‌کنم که حتی تیم‌های آسیایی بتوانند خیلی راحت عبور کنند.

وی درباره ضعف‌های تیم نساجی برای دو بازی باقیمانده، خاطرنشان کرد: ‌تیم نساجی همان تیم سال گذشته است که فقط کمی تقویت شده است. قبل از اینکه بخواهم چیزی درباره  نساجی بگویم باید از حمید مطهری تشکر کنم که تمام تلاشش را برای این تیم انجام داد. بعضی روزها آن چیزی که ما دنبال آن هستیم پیش نمی‌آید. مطهری مربی آینده‌داری است و تمام تلاشش را در نساجی انجام داد و امیدوارم در ادامه راه خود موفق شود. من در جایگاهی نیستم که بخواهم در خصوص ضعف نساجی صحبت کنم ولی اگر بخواهم در خصوص ادامه راه این تیم صحبت کنم باید بگویم که آنها باید تلاش کنند تا بتوانند در دو بازی آینده خود  پیروز شوند. مالکیت باشگاه نساجی خصوصی است و تیم‌های خصوصی هم در لیگ امسال سنگ تمام گذاشتند و از نظر هزینه‌کرد و رقابت‌ با تیم‌های قدرتمند خوب ظاهر شدند. من هیچ وقت نمی‌گویم که چرا فلان تیم اینقدر هزینه کرده و یک تیم کمتر هزینه کرده است. نساجی شرایط خوبی دارد و قطعاً هوادار این تیم شرایط این تیم را قبول کرده است.

سرمربی تیم فوتبال هوادار در پایان گفت: مطمئنا چیزی که می‌ماند نساجی است. ساکت الهامی، مطهری و حتی هرناندس هم یک روزی از این تیم خواهند رفت. اما این تیم نساجی است که می‌ماند. اصالتی که نساجی دارد ریشه‌دار است‌. اگر نساجی در رأس تیم‌های سطح یک ایران نباشد قطعاً در سطح دو قرار دارد. در نساجی باید با هوادار زندگی کرد اگر نخواهیم زندگی کنیم نمی‌توانیم با چنین تیمی کار کنیم. برای نساجی در ادامه راه آرزوی موفقیت می‌کنم و دوست دارم که این تیم در دو بازی آینده خود پیروز میدان شود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4vn6b2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


اشک‌های ساکت الهامی در ورزشگاه وطنی/ تجلیل از شجاعی در بازگشت به قائمشهر + عکس