تاریخ انتشار: 1402/02/16 11:38
کد خبر: 6767

توصیه ریوالدو به رونالدو:‌ برگرد مادرید و در اوج خداحافظی کن

ریوالدو به کریس رونالدو توصیه کرد به رئال مادرید باز گردد و از شرایط لیونل مسی در پاری سن ژرمن نیز ابراز ناراحتی کرد.

توصیه ریوالدو به رونالدو:‌ برگرد مادرید و در اوج خداحافظی کن

و به نقل از آس، ریوالدو، مهاجم پیشین بارسلونا یکی از بازیکنان برجسته نسل خود بود که مسلماً در دوران حضورش در بارسلونا بیش‌ترین درخشش را داشت. او سپس حضور در میلان، المپیاکوس، آ.ا.ک آتن و چند کشور دیگر را تجربه کرد. برنده توپ طلای ۱۹۹۹ نظرات صریحی درباره انتقال کریستیانو رونالدو به النصر و هم‌چنین وضعیت حساس لیونل مسی در پاری سن ژرمن ارائه کرده است.

رونالدو بعد از سال‌ها درخشش در فوتبال اروپا راهی النصر عربستان شد. او آمار بسیار خوبی از خود نشان داده است با این حال النصر از جام حذفی کنار رفت و در رقابت‌های لیگ عربستان هم صدرنشینی خود را از دست داده و در رده دوم قرار دارد.

روزنامه مترو انگلیس اعلام کرد که رونالدو فصل بعد در نیوکاسل بازی خواهد کرد. نیوکاسل را عربستانی‌ها خریده‌اند و این تیم به احتمال خیلی زیاد سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب خواهد کرد.

رونالدو پس از "ناامیدی" در عربستان به رئال مادرید برمی‌گردد؟

وقتی از ملی‌پوش پیشین برزیل در مورد انتقال رونالدو به لیگ برتر عربستان پرسیده شد، گفت: من درک می‌کنم که گاهی اوقات بازیکنان فریب قراردادهای بزرگی که به آن‌ها پیشنهاد می‌شوند را می‌خورند اما پس از آن می‌فهمند که فوتبال همیشه آن‌طور که آن‌ها انتظار دارند آسان نیست. پولی که به او پرداخت می‌شود قابل مقایسه با هیچ کشور دیگری نیست ولی از نظر استاندارد فوتبالی آیا خود رونالدو راضی به این شرایط است؟ من بعید می‌دانم. کاپیتان پرتغالی باید النصر را ترک کند و دوران حرفه‌ای خود را با رئال مادرید به پایان برساند. این اتفاق برای هر بازیکنی می‌افتد و خود مسی به زودی می‌تواند آن را تجربه کند. برای فوتبال خوب است که کریستیانو رونالدو به رئال مادرید بازگردد تا دوران حرفه‌ای خود را به پایان برساند. البته، هواداران باید درک کنند که نمی‌توانند مانند زمانی که رونالدو ۲۵ یا ۲۶ سال داشت بدرخشد اما او هم‌چنان می‌تواند به باشگاه کمک کند تا دستاوردهای بیش‌تری کسب کند.

ریوالدو از شرایط مسی در پاری سن ژرمن ناراحت است

او درباره وضعیت لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی نیز افزود: از این که دیدم با لیونل مسی چنین رفتاری می‌شود کمی ناراحت شدم. اگر به کل دوران حرفه‌ای او نگاه کنید این بی‌احترامی غیرعادی است. او قبلاً هرگز هیچ نوع مشکل انضباطی نداشته است. این شرایط باید جور دیگری مدیریت می‌شد. شاید بهتر بود مسی خیلی زود با باشگاه صحبت کند.

البته لئو مسی پس از محرومیت از سوی باشگاه پاری سن ژرمن در یک استوری اینستاگرامی از سفر به عربستان عذرخواهی کرد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4vnob2

اخبار مرتبطآخرین اخبارواکنش رونالدو به جدایی از النصر