تاریخ انتشار: 1401/03/20 11:12
کد خبر: 20846

مهاجمان جدید در آستانه سرخپوش شدن

ترکیب خط حمله تیم فوتبال پرسپولیس برای فصل آینده با حضور دو مهاجم جدید دستخوش تغییر می‌شود.
مهاجمان جدید در آستانه سرخپوش شدن

ابقای قطعی یحیی گل‌محمدی در قامت سرمربی پرسپولیس باعث شد تا رضا درویش لیست خرید تابستانی او را بگیرد و طبق همان برای جذب بازیکن اقدام کند.

مدیرعامل پرسپولیس پس از جذب علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی و دانیال اسماعیلی فر تلاش‌های خود را برای جذب سایر بازیکنان مد نظر گل‌محمدی ادامه داد تا بتواند با سجاد شهباززاده مهاجم فصل گذشته سپاهان به توافق نهایی برسد.

شهباززاده پس از کش و قوس فراوان تمایل خود برای پیوستن به پرسپولیس را اعلام کرد تا جزئیات درخواست‌های مالی و همچنین قراردادی مورد نظر باشگاه مود توافق طرفین قرار بگیرد. از این رو شهباززاده قرار است تا دوشنبه آینده با حضور در ساختمان باشگاه پرسپولیس قرارداد خود را با این تیم امضا کند.

همچنین گل‌محمدی نیز خواستار جذب یک مهاجم خارجی دیگر شده است تا اینگونه نشان دهد قصد ایجاد تحول در خط حمله را دارد. مذاکرات اولیه مدیر برنامه‌های این بازیکن خارجی با درویش نیز مثبت ارزیابی شده است اما هنوز توافق مالی حاصل نشده است.

در صورتی که جذب مهاجم خارجی برای پرسپولیس قطعی شود عیسی آل کثیر و سپس حامد پاکدل شانس کمی برای ماندن در جمع سرخپوشان فصل آینده خواهند داشت.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4y87xb

اخبار مرتبطآخرین اخبار


انتخاب عجیب یحیی برای پرسپولیس