تاریخ انتشار: 1402/06/01 14:47
کد خبر: 722

توطئه علیه امباپه در رختکن پی‌اس‌جی!

بازیکنان پاری سن ژرمن به شدت از کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی، ناراحت هستند و این موضوع را در رای‌گیری کاپیتانی نشان دادند.
توطئه علیه امباپه در رختکن پی‌اس‌جی!

درگیری امباپه با مدیران پاری سن ژرمن با وجود بازگشت او به تمرینات و ترکیب تیم اول همچنان به پایان نرسیده و تنها وارد مرحله جدیدی شده است. 

این بازیکن هنوز قراردادش را با این باشگاه تمدید نکرده و احتمال می‌رود که تصمیمش ترک پارک دو پرنس در پایان فصل پیش رو به عنوان بازیکن آزاد و به صورت رایگان باشد. 

این شرایط نه فقط مدیران و هواداران پی اس جی، بلکه بازیکنان این تیم را هم بسیار ناراحت و عصبانی کرده است. رسانه فرانسوی RMC Sport خبر داده که امباپه در جریان رای‌گیری ناشناس برای انتخاب کاپیتان در رختکن این تیم در جایگاه چهارم قرار گرفته است. 

1912342

گفته می‌شود که بازیکنان پی اس جی از این که او عملا به عنوان بازیکن برتر باشگاه انتخاب شده و رفتار متفاوتی را از سوی مدیران دریافت کرده اما حاضر به ادامه حضور در جمع آنها نیست بسیار ناراحت هستند. 

بسیاری معتقد هستند که امباپه با رئال مادرید به توافق رسیده و قصد دارد در پایان فصل آینده به صورت رایگان به این باشگاه ملحق شود تا اتفاقاتی که در بهار سال گذشته رخ داد را به نوعی جبران کرده باشد. 

با این حال، هنوز هیچکس به صورت قطعی از تصمیم این ستاره فرانسوی برای آینده‌اش خبر ندارد و ممکن است او مانند قبل تصمیمی کاملا غیرمنتظره در این زمینه بگیرد. 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4y8aj2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


حذف پیراهن‌ امباپه از فروشگاه‌ رسمی PSG (عکس)