تاریخ انتشار: 1402/06/02 21:05
کد خبر: 670

شکست پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن در نیمه اول

نیمه اول دیدار تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن با برتری یک گله تیم میهمان خاتمه یافت.
شکست پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن در نیمه اول

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته سوم لیگ برتر از ساعت 19:30 امشب (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف ذوب‌آهن اصفهان رفت که نیمه نخست این مسابقه با برتری یک بر صفر ذوبی‌ها به پایان رسید.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، علی نعمتی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سروش رفیعی، مرتضی پورعلی‌گنجی، مهدی ترابی، میلاد سرلک، دانیال اسماعیلی‌فر، وحید امیری، شهاب زاهدی و سعید صادقی.

ترکیب ذوب‌آهن: حبیب فرعباسی، امیرحسین جدی، سیدمحمد قریشی، شایان مصلح،  آرش قادری، مهرداد رضایی، پوریا آریاکیا، فردین یوسفی، سجاد آشوری، محمدحسین اسلامی و محمد جواد محمدی.

داور: رضا عادل

دقیقه 10: دانیال اسماعیلی‌فر به دلیل خطا روی بازیکن ذوب‌آهن با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 15: شوت از راه دور شهاب زاهدی با اختلاف از کنار دروازه ذوبی‌ها به بیرون رفت.

دقیقه 24: ضربه سر حسین کنعانی‌زادگان روی پرتاب اوت بلند وحید امیری به شکلی بسیار خطرناک از کنار دروازه فرعباسی عبور کرد تا اولین موقعیت جدی سرخپوشان در این بازی را یکی از مدافعان ایجاد کند.

دقیقه 26: نفوذ اسماعیلی‌فر و پاس کات‌بک این بازیکن با ضربه بغل پای سعید صادقی همراه شد که این بار هم تلاش قرمزهای پایتخت بی‌ثمر بود.

دقیقه 33: ضربه سر آرش قادری نتوانست چندان دروازه پرسپولیس را تهدید کند و این توپ هم راه به جایی نبرد.

دقیقه 34: شوت مهرداد رضایی از پشت محوطه جریمه پس از برخورد به پای بازیکنان پرسپولیس با اختلاف کم از دروازه بیرانوند راهی کرنر شد.

دقیقه 43: مرتضی پورعلی‌گنجی به دلیل جلوگیری از حمله تیم ذوب‌آهن با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 45: اشتباه مرگبار سروش رفیعی باعث شد تا ذوبی‌ها روی گل به خودی او با یک گل از پرسپولیس پیش بیفتند. در این صحنه رفیعی قصد داشت پس از پرتاب اوت علی نعمتی به او، توپ را به بیرانوند پاس دهد اما دروازه‌بان پرسپولیس در گوشه محوطه جریمه در انتظار دریافت توپ بود و همین ناهماهنگی باعث شد تا دروازه سرخ‌ها فرو بریزد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4y8oe2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


مصدومیت شدید مدافع پرسپولیس و خروج از ورزشگاه توسط آمبولانس