تاریخ انتشار: 1401/04/23 21:01
کد خبر: 19346

پیگیری نامحسوس سپاهان برای جذب محبی

در شرایطی که باشگاه استقلال به‌شدت برای جذب محمد محبی در تلاش است، سپاهانی‌ها هم امیدوارند این بازیکن را راضی کنند بار دیگر در اصفهان بازی کند.
پیگیری نامحسوس سپاهان برای جذب محبی

محمد محبی، پدیده شاهین بوشهر در فصلی بود که این تیم به همراه عبدالله ویسی توانست جواز حضور در مسابقات لیگ برتر را به‌دست بیاورد ولی پیش از اینکه فرصت دیده شدن بازیکنان این تیم در بالاترین سطح مسابقات ایران مهیا شود، امیرقلعه‌نویی در پنجره تابستانی لیگ نوزدهم اقدام به جذب محبی کرد و این بازیکن نیز با قراردادی بلندمدت راهی سپاهان شد.

فصل گذشته بود که سرانجام پس از سه فصل حضور در اردوی طلایی‌پوشان اصفهانی محمد محبی در ازای معاوضه با شهریار مغانلو راهی سانتاکلاری پرتغال شد و حالا پس از یک فصل دوری از فوتبال ایران بار دیگر رقابت چند باشگاه برای جذب این بازیکن بالا گرفته است.

پرسپولیس، گل‌گهر، استقلال و سپاهان چهار باشگاه فوتبال ایران به شمار می‌روند که به دنبال جذب محبی بودند، ولی در حال حاضر اگرچه این بازیکن حداقل در خبرها به استقلال نزدیک است ولی مدیران باشگاه سپاهان نیز همچنان با توجه به مراوداتی که با باشگاه پرتغالی دارند امیدوار به جذب این بازیکن هستند.
محبی البته اگرچه شروع خوبی در فوتبال پرتغال نداشت، ولی در بازی‌های انتهایی فصل توانست عملکرد قابل قبولی داشته باشد تا احتمال ادامه حضورش در سانتاکلارا نیز وجود داشته باشد؛ اتفاقی که محبی از تمام احتمالات دیگر بیشتر مایل به رخ دادن آن است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4y8pbj

اخبار مرتبطآخرین اخبار


یورش سپاهان به اردوگاه استقلال/  ۵+۱ استقلالی در جمع زردپوشان

شوک شبانه به استقلال؛ دانشگر در راه سپاهان!
یکی دیگر از ستون‌های خط دفاعی آبی‌ها جدا شد؟