تاریخ انتشار: 1401/06/18 20:05
کد خبر: 16570

رحمتی: با تمام وجود مقابل سپاهان بازی می‌کنیم

سرمربی تیم آلومینیوم اراک گفت: با تمام وجود در دیدار با سپاهان به میدان خواهیم رفت.
 رحمتی: با تمام وجود مقابل سپاهان بازی می‌کنیم

و به نقل از رسانه باشگاه آلومینیوم اراک، سید مهدی رحمتی در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال آلومینیوم گفت: بعد از بازی تراکتور که به اذعان همه کارشناسان و فوتبال دوستان یک فوتبال رو به جلو و عالی را بازی کردیم، شرایط ما خوب است. در آن بازی در عین شایستگی و در روزی که فوتبال روز بدش را به ما نشان داد شکست خوردیم.

وی یادآور شد: در بازی که در دقیقه 3 گل خوردیم، 90 دقیقه سوار بر بازی بودیم و نزدیک به 10 موقعیت بسیار خوب گلزنی ایجاد کردیم. به گفته سرمربی تراکتور اگر آن روز، روز خوب اخباری نبود نتیجه به شکلی دیگر رقم می خورد. در دقیقه 93 روی یک ضد حمله گل دوم را خوردیم ولی با توجه به فوتبالی که بازی کردیم نمی‌توانستم به بازیکنان خرده بگیرم. می‌خواهیم با ادامه همان روند رو به جلو حرکت کنیم و چشم امید به بازی‌های آینده مثل بازی فردا مقابل سپاهان داشته باشیم.

سرمربی آلومینیوم اراک در خصوص دیدار فردای تیمش مقابل سپاهان گفت: نیازی به صحبت زیاد در مورد سپاهان نیست. این تیم یکی از پرقدرت‌ترین تیم‌های ایران و یکی از قطب‌های فوتبال کشور است و بازیکنان و کادر فنی خوبی را در اختیار دارد. این تیم فردا مقابل هوادارانش بازی می‌کند، چون سابقه 3 سال بازی در این تیم را دارم با جو ورزشگاه اصفهان آشنا هستم. بازی فردا بسیار برای ما سخت خواهد بود ولی با توجه به شرایط تیمی و تمریناتی که پشت سر گذاشتیم، به دنبال فوتبال بازی کردن هستیم. یک تیم جوان و با انگیزه داریم و تمام تلاشمان را در زمین برای موفقیت و سربلندی نام ایرالکو و مردم خوب اراک انجام خواهیم داد. فردا با تمام وجودمان در اصفهان بازی خواهیم کرد.

رحمتی در خصوص  اینکه تیمش در 5 هفته ابتدایی 3 شکست در ورزشگاه خانگی داشته و دلیل این مسئله را چه می‌داند عنوان کرد: هم من و هم بازیکنان تیم از این موضوع خیلی ناراحت هستیم و از هوادارانمان عذرخواهی می‌کنیم. 17-18 بازیکن تیم و میانگین سنی آن به یکباره 4-5 سال تغییر کرده است. همه این مسائل دست به دست می‌دهد که شرایطی رقم بخورد و هماهنگی ما زمان ببرد. بازیکن جوانی که به تیم ما اضافه شده و باید زمان داشته باشد تا خود را وفق بدهد.

وی تاکید کرد: نسبت به تیم سال گذشته 3 بازیکن‌مان را از دست دادیم که در پست‌های خودشان تعیین کننده بودند. بازیکنان جایگزین زمان می‌خواهند که خودشان را با تیم وفق داده و هارمونی لازم را به دست بیاورند. مطمئناً هر چه بازی‌ها جلو برود و تمرینات بیشتری در کنار هم داشته باشیم شرایط بهتر خواهد شد و تیم ما  به همان تیمی که مد نظر خودم و مدیریت باشگاه است تبدیل خواهد شد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4y8xym

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


تساوی سپاهان و آلومینیوم در دیداری دوستانه