تاریخ انتشار: 1402/12/08 13:25
کد خبر: 1268148

پیروزی پرگل گل‌گهر؛ درد نساجی با ساکت هم درمان نشد

ساکت الهامی که زمانی نساجی را به مهم‌ترین قهرمانی تاریخ این باشگاه یعنی جام حذفی رسانده بود، در بازگشت به این تیم شاهد شکست سنگین شاگردانش مقابل گل‌گهر بود.
پیروزی پرگل گل‌گهر؛ درد نساجی با ساکت هم درمان نشد

تیم فوتبال نساجی مازندران از ساعت 14:30 امروز (سه‌شنبه) در اولین دیدار از هفته هجدهم لیگ برتر، در ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان میهمان گل‌گهر بود و با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد.

روبرتو تورس در دقیقه 21 برای گل‌گهر موفق به گلزنی شد تا میزبان با برتری به رختکن برود. وی در دقیقه 62 در نقش گل‌ساز گل‌گهر ظاهر شد و ارسال او روی دروازه نساجی، با ضربه سر احمدرضا زنده‌روح به گل دوم شاگردان مارینوس اوزونیدیس تبدیل شد. سعید سحرخیزان در دقیقه 88 گل سوم گل‌گهر را به ثمر رساند تا بازگشت ساکت الهامی به نیمکت نساجی با شکست سنگین این تیم همراه شود.

گل‌گهر که در بازی رفت هم بر نساجی غلبه کرده بود، 30 امتیازی شد و موقتاً در رتبه چهارم جدول لیگ برتر ایستاد. نساجی هم که در چهار هفته اخیر لیگ برتر تنها یک امتیاز گرفته، با 11 امتیاز در قعر جدول باقی ماند تا بازگشت ساکت الهامی هم فعلاً دوای درد این تیم نباشد.

محمد حسین زاهدی‌فرد داور این بازی به سعید سحرخیزان، ابوالفضل رزاق‌پور، مهدی تیکدری و روبرتو تورس از گل‌گهر و امیرمهدی جانملکی و محمدرضا حسینی از نساجی کارت زرد نشان داد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/55e6kx

آخرین اخبار