تاریخ انتشار: 1402/12/07 13:32
کد خبر: 1268100

احتمال یک تغییر در ترکیب استقلال به خاطر نارضایتی نکونام

اخبار رسیده در ارتباط با مسابقه حساس تیم نکونام مقابل سپاهان، حاکی از یک تغییر احتمالی و البته مهم در پیکان خط حمله آبی پوشان است.
احتمال یک تغییر در ترکیب استقلال به خاطر نارضایتی نکونام

با توجه به بازی گذشته تیم استقلال در شهر انزلی مقابل ملوان و فرصت‌های زیادی که گوستاو بلانکو در مصاف با این تیم شمالی از دست داد، شنیده می‌شود زوج خط حمله تیم استقلال در دیدار حساس هفته سوم دوره برگشت را یکی دیگر از مهاجمان استقلال کنار جلال الدین ماشاریپوف تشکیل خواهد داد.

بلانکو به رغم حضور در ۱۱ مسابقه استقلال و ۶۶۴ دقیقه بازی برای این تیم تنها یک گل به ثمر رسانده است. گل دوم در بازی رفت مقابل تراکتور که در دقیقه ۵۰ به ثمر رسید و آبی ها با نتیجه ۰-۲ برنده زمین را ترک کردند. این در حالی است که ماشاریپوف در اولین حضور در ترکیب استقلال موفق به گلزنی شد. او در ۷ مسابقه از این تعداد در ترکیب اصلی به میدان رفته و در ۴ بازی از روی نیمکت به میدان رفته است.

بلانکو در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان نیز یک موقعیت خیلی خوب مقابل دروازه از دست داد و به همین دلیل شنیده می‌شود احتمال اینکه او در نیمه دوم به عنوان بازیکن جانشین زیاد شده است.

قطعاً تا فردا و زمان برگزاری دیدار تیم‌های استقلال و سپاهان باید صبر کرد اما شنیده‌ها حاکی از آن است که نکونام از عملکرد بلانکو در طول هفته‌های گذشته به هیچ وجه راضی نیست.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/55e6px

آخرین اخبار