تاریخ انتشار: 1402/09/17 15:32
کد خبر: 1263124

پاسخ رد یوونتوس به دعوت توهین‌آمیز الخلیفی

بانوی پیر پاسخ رئیس قطری اتحادیه باشگاه‌های اروپا برای بازگشت به این مجموعه را رد کرد.
پاسخ رد یوونتوس به دعوت توهین‌آمیز الخلیفی

باشگاه یوونتوس با ارسال نامه‌ای به خبرگزاری رویترز اعلام کرد که دعوت ناصر الخلیفی برای بازگشت به اتحادیه باشگاه‌های اروپایی را نپذیرفته است.

یوونتوس سال 2021 همزمان با آغاز پروژه نافرجام سوپرلیگ اروپا، از عضویت در اتحادیه باشگاه‌های اروپا (ECA) انصراف داد و این در حالی بود که تا آن زمان رئیس وقت باشگاه، آندره‌آ آنیلی ریاست اتحادیه باشگاه‌های اروپا را هم برعهده داشت. با کناره‌گیری یووه و آنیلی از ECA، ناصر الخلیفی به عنوان رئیس جدید این مجموعه انتخاب شد.

با تغییر کادر مدیریت باشگاه یوونتوس در پی افشای تخلفات مالی در ابتدای سال جاری و محرومیت آندره‌آ آنیلی، مدیران جدید باشگاه از پروژه سوپرلیگ کنار کشیدند و به این ترتیب رئال مادرید و بارسلونا را به عنوان تنها بازماندگان از جمع 12 بنیان‌گذار اولیه پروژه تنها گذاشتند.

کناره‌گیری یوونتوس از سوپرلیگ، ناصر الخلیفی و همکارانش را وسوسه کرد که از بانوی پیر برای بازگشت به ECA دعوت به عمل آورند هرچند به شیوه‌ای نه‌ چندان محترمانه و تو‌أم با توهین. رئیس قطری PSG، روز گذشته (پنجشنبه) پس از حضور در جلسه اعضای هیئت رئیسه اتحادیه باشگاه‌های اروپا به خبرنگاران گفت: اگر یوونتوسی‌ها از تلاش برای رسیدن به هدف مدنظرشان که به نظر من یک پروژه احمقانه است دست بردارند، ما از بازگشت‌شان استقبال می‌کنیم. من با مالک باشگاه صحبت کرده‌ام. در واقع او با من تماس گرفت و من فکر می‌کنم که آنها می‌خواهند برگردند.

ادعای ناصر الخلیفی خیلی زود توسط بانوی پیر تکذیب شد و این باشگاه در بیانیه‌ای که به برای رویترز ارسال کرد، نوشت: باشگاه یوونتوس به هیچ عنوان مشغول بررسی امکان بازگشت دوباره به اتحادیه باشگاه‌های اروپا نیست.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/55eobd

آخرین اخبار