تاریخ انتشار: 1402/09/17 10:48
سقف بودجه شما 300 میلیارد است؛
کد خبر: 1263100

نامه مهم و جنجالی سازمان لیگ به استقلال!

نامه مهم سازمان لیگ که سقف بودجه استقلال برای فصل جاری را نشان می‌دهد.
نامه مهم و جنجالی سازمان لیگ به استقلال!

به گزارش فرتاک ورزشی؛ در حالی که روز گذشته جلسه کمیته انضباطی پیرامون شکایت پرسپولیس و آلومینیوم از استقلال برگزار شد، همچنان محتوای این جلسه خبرساز مورد مناقشه و اختلاف بین هواداران پرسپولیس و استقلال قرار دارد.

در شرایطی که باشگاه پرسپولیس با اتهام عبور از سقف بودجه، شکایت خود را از استقلال مطرح کرده، مدیرعامل آبی‌ها معتقد است که این باشگاه سقف بودجه را رعایت کرده و هیچ تخلفی در این‌باره انجام نداده است.

با این حال تصویر نامه‌ای که به دست خبرنگار ما رسیده، نشان می‌دهد که کشوری‌فرد رئیس سابق سازمان لیگ در نامه رسمی به باشگاه استقلال سقف بودجه آبی‌ها را 300 میلیارد تومان عنوان کرده است.

yvslvp1o

در این نامه که هشتم مرداد به باشگاه استقلال امضا شده آمده که باتوجه به مقررات جدید سازمان لیگ، سقف بودجه آبی‌ها برای فصل جدید 300 میلیارد تومان است و آن‌ها اجازه ندارند که بیش از این هزینه کنند.

نکته جالب اینکه این نامه به مهدی تاج، قنبرزاده، طاهری و سهیل‌مهدی به عنوان مسئولان تصمیم‌گیر در فدراسیون و سازمان لیگ هم رو نوشت شده است.

اگرچه استقلال معتقد است که بخشی از رقم اضافه را به عنوان هزینه رضایت‌نامه به بودجه خود اضافه کرده اما باید دید این نامه جنجالی که سقف استقلال را تنها 300 میلیارد تومان عنوان می‌کند، چه تاثیری در روند پرونده خواهد داشت.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/55eoyd

آخرین اخبار