تاریخ انتشار: 1403/02/27 18:29
کد خبر: 1275500

جام حذفی فوتبال| سپاهان به گل‌گهر رسید؛ مس به آلومینیوم

سپاهان تنها تیم حاضر در جمع چهار تیم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور به شمار می‌رود که طعم قهرمانی در این مسابقات را چشیده است.
جام حذفی فوتبال| سپاهان به گل‌گهر رسید؛ مس به آلومینیوم

به گزارش فرتاک ورزشی

 رقابت‌های جام حذفی فوتبال در فصل 03-1402 عصر امروز (پنجشنبه) با برگزاری دیدارهای دور یک‌چهارم نهایی دنبال شد تا چهار تیم پایانی این مسابقات مشخص شود.

گل‌گهر سیرجان با جشنواره گلی که مقابل هوادار به راه انداخت، مقتدرانه به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد. سپاهان اصفهان هم که امیدهایش برای قهرمانی در لیگ برتر ناامید شده است، با غلبه بر ملوان به جمع چهار تیم نهایی رسید و حریف گل‌گهر سیرجان در یک پای فینال شد.

 در دو مسابقه‌ای که تعیین برنده بیشتر از 120 دقیقه به طول انجامید، مس رفسنجان به‌سختی از پس تراکتور تبریز برآمد تا تیم محرم نویدکیا به قهرمانی جام حذفی امیدوار بماند. آلومینیوم اراک هم روز دشواری را در یزد تجربه کرد، اما بالاخره از سد چادرملو گذشت و به نیمه‌نهایی راه یافت. مس رفسنجان در این مرحله به مصاف آلومینیوم می‌رود.

برنامه بازی‌های مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی که روزهای 24 و 25 خرداد برای آن تعیین شده، به شرح زیر است (وضعیت میزبان و میهمان این دیدارها تعیین نشده است):

سپاهان اصفهان - گل‌گهر سیرجان

مس رفسنجان - آلومینیوم اراک


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/55mj8m

آخرین اخبار