تاریخ انتشار: 1403/02/24 09:45
تمام بلیت‌های بازی استقلال به فروش رسید
کد خبر: 1275272

هواداران آبی پوش سنگ تمام گذاشتند/ روز سخت فولاد در ورزشگاه آزادی

تمامی 35 هزار بلیتی که برای دیدار استقلال و فولاد در نظر گرفته شده بود، به فروش رسید.
هواداران آبی پوش سنگ تمام گذاشتند/ روز سخت فولاد در ورزشگاه آزادی

به گزارش فرتاک ورزشی

استقلال و فولاد در دیداری از هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف هم می‌روند. مسابقه‌ای که برای هر دو تیم از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است و آبی پوشان برای کسب عنوان قهرمانی و خوزستانی‌ها برای بقا تلاش می‌کنند.

از چند روز پیش سامانه بلیت‌فروشی این مسابقه اقدام به فروش بلیت مسابقات کرد که طی آن ظرف مدت کوتاهی حدود نیمی از ظرفیت در نظر گرفته شده به فروش رسید.

شب گذشته و در شرایطی که بلیت‌های مسابقه رو به پایان بود، نزدیک به پنج هزار بلیت برای طبقه دوم شمالی و بالای سر جایگاه هواداران فولاد نیز به ظرفیت بلیت فروشی این مسابقه اضافه شد.

حالا و در شرایطی نزدیک به 7 ساعت به آغاز بازی زمان باقی مانده، تمامی 35 هزار بلیتی که برای فروش در دسترس هواداران استقلال بود، به طور کامل به فروش رسیده و هیچ ظرفیت خالی‌ای در سامانه بلیت فروشی وجود ندارد.

tlslnasr

با توجه به اینکه مسئولین برگزاری مسابقه پرسپولیس و سپاهان در وضعیت مشابهی تصمیم گرفتند که بیش از 10 هزار بلیت دیگر را برای فروش در سامانه مذکور قرار دهند، این احتمال وجود دارد که در ساعات پیش رو، ظرفیت جدیدی به تعداد بلیت‌های دیدار استقلال و فولاد اضافه شود.

به طور کلی انتظار می‌رود بیش از 40 هزار تماشاگر و شاید حتی حدود 50 هزار نفر برای دیدن دیدار استقلال و فولاد راهی ورزشگاه آزادی شوند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/55mjqo

آخرین اخبار