تاریخ انتشار: 1403/02/28 14:21
کد خبر: 1275548

گوهری از صعود پرسپولیس تا نیمه نهایی (عکس)

احمد گوهری عملکرد خوب فصل‌اش را در بازی با چادرملو هم تکرار کرد.
گوهری از صعود پرسپولیس تا نیمه نهایی (عکس)

به گزارش فرتاک ورزشی

احمد گوهری گلر تیم فوتبال آلومینیوم بعد از درخشش در ضربات پنالتی مرحله یک هشتم نهایی مقابل پرسپولیس در بازی با چادرملو عملکرد خوبی داشت و توانست دروازه‌اش را بسته نگه دارد.

گوهری در این فصل دروازه‌بانی با ثبات و عملکرد مناسب بوده که خیال مجتبی حسینی را از قفس‌ توری این تیم راحت کرده است و با کمترین اشتباه کار خود را در این تیم انجام داده است و کمتر دیده شده که آلومینیوم روی اشتباه این بازیکن گلی را دریافت کند.

احمد گوهری در بازی با پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی در دقایق پایانی سوپرسیو فوق‌العاده‌ای داشت و این تیم را در جریان بازی نگه داشت و در نهایت در ضربات پنالتی توانست صعود این تیم به مرحله بعدی را فراهم کند.

گلرجوان آلومینیوم در دیدار مقابل چادرملو با اطمینان خاصی که به خط دفاعی این تیم داده بود و با خروج‌های خوب محوطه جریمه این تیم را امن کرده بود موقعیت‌های زیادی به بازیکنان چادرملو ندادند و توانستند به مرحله نیمه نهایی صعود کنند و رویاپردازی‌های این بازیکن به همراه هم‌تیمی‌هایش ادامه داشته باشد.

احمد گوهری

گوهری در این فصل لیگ برتر در 27 مسابقه برای آلومینیوم به میدان رفته و توانسته در 7 مسابقه دروازه‌اش را بسته نگه‌ دارد و مجموعا 31 گل دریافت کرده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/55mjwm

آخرین اخبار