تاریخ انتشار: 1403/02/23 04:54
کد خبر: 1275196

رد پای این ستاره در برد مهم پرسپولیس

مهدی ترابی وینگر پرسپولیس روی هر دو گل تیمش به هوادار تاثیر داشت.
رد پای این ستاره در برد مهم پرسپولیس

به گزارش فرتاک ورزشی

مهدی ترابی وینگر تکنیکی پرسپولیس در چند بازی گذشته تیمش اصلا نمایش خوبی نداشت. افت ترابی آنقدر مشهود بود که اوسمار او را خیلی زود تعویض می‌کرد. تعویضی که مشخصا به دلیل عملکرد نه چندان خوب ترابی در زمین بود و خود هواداران پرسپولیس هم از عملکرد ستاره تیمشان راضی نبودند. ترابی که همواره جزو بهترین‌های پرسپولیس بود و بار تهاجمی پرسپولیس را به دوش می‌کشید، با آمدن اورونوف و تغییر پست بازی اش از سمت چپ به سمت راست، در هفته‌های اخیر عملکرد خوبی نداشت و ضعیف کار می‌کرد. با این حال مهدی در بازی هوادار نمایش متفاوتی داشت و عملکردش نسبت به بازی‌های گذشته بهتر بود.

ترابی روی هر دو گل پرسپولیس نقش پررنگی داشت و نمایش خوبش در این بازی هم باعث شد برخلاف همیشه زود تعویض نشود و تا دقایق پایانی در زمین بماند. ترابی روی گل اول پاس فوق العاده ای به عالیشاه داد و کاپیتان قرمزها هم توپ را در بهترین موقعیت در اختیار آل‌کثیر قرار داد تا گل اول پرسپولیس رقم بخورد. روی گل دوم حرکت تماشایی ترابی از میانه‌های زمین و دریبل چند بازیکن حریف پرسپولیس را ضاحب موقعیت گل کرد و پاس ترابی در اختیار دانیال اسماعیلی فر قرار گرفت.

مدافع راست سرخ پوشان هم با یک پاس عالی در دهانه دروازه توپ را به آل‌کثیر رساند و گل دوم پرسپولیس به ثمر رسید. ترابی هرچند در بازی با هوادار نه گلی زد و نه پاس گلی به نامش ثبت شد ولی روی هر دو گل تیمش تاثیرگذار بود و نمی‌شود از نقش او روی این دو گل به راحتی عبور کرد. حالا هواداران  پرسپولیس و اوسمار امیدوارند همین نمایش را در بازی‌های بعدی از ترابی ببینند؛چرا که هروقت او سرحال بوده و نمایش خوبی داشته، پرسپولیس توانسته نتیجه خوبی بگیرد و در گلزنی هم موفق باشد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/55mzyd

آخرین اخبار