تاریخ انتشار: 1402/09/11 13:29
کد خبر: 1262597

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره بلیت‌های جعلی دیدار با الدحیل

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد در قبال بروز مشکل برای تماشاگرانی که از بلیت‌های جعلی یا غیررسمی استفاده می‌کنند، مسئولیتی نخواهد داشت.
اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره بلیت‌های جعلی دیدار با الدحیل

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس نوشت: «با توجه به ادامه روند فروش بلیت جعلی و عرضه غیررسمی و غیرقانونی بلیت مسابقه پرسپولیس و الدحیل که سه‌شنبه شب در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود، تأکید می‌گردد با توجه به هشدارهای صادره و اطلاع‌رسانی صورت گرفته، باشگاه پرسپولیس و دست‌اندرکاران امر، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال افرادی ندارند که نسبت به خرید بلیت جعلی و بلیت‌های غیررسمی از بازار سیاه اقدام می‌کنند.

فروش بلیت بازی‌های پرسپولیس به هیچ‌وجه به صورت حضوری یا در غالب بلیت‌های فیزیکی صورت نمی‌گیرد. تنها مرجع فروش بلیت برای این مسابقه و در کل بلیت بازی‌های خانگی، سامانه رسمی فروش به نشانی https://footballeticket.ir است. همچنین خرید بلیت‌ عرضه شده از سوی این سامانه از دیگران به منزله از درجه اعتبار ساقط شدن بلیت خواهد بود چون هر فرد باید با کد ملی مربوط به خود برای خرید بلیت اقدام کرده و صاحب کد ملی اجازه استفاده از بلیت و ورود به ورزشگاه را دارد.

همچنین باشگاه پرسپولیس برای رفاه حال هواداران و در اجابت خواسته ایشان، با تحمل ضرر و زیان نسبت به کاهش نرخ بلیت این مسابقه اقدام کرد، ولی متأسفانه بعضی افراد فرصت‌طلب در حال عرضه غیرقانونی یا جعلی بلیت این مسابقه هستند که قبل از این نیز نسبت به آن هشدارهای لازم صادر شد.

لازم به ذکر است؛ مراجع ذیربط ضمن جلوگیری از ورود افرادی که با این قبیل بلیت‌ها سعی در حضور غیرقانونی در ورزشگاه را دارند برخورد قانونی خواهد کرد».


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/66gkqj

آخرین اخبار