تاریخ انتشار: 1402/10/09 12:56
کد خبر: 1265125

اکیپ: پاری‌سن‌ژرمن از ماندن امباپه اطمینان دارد

نشریه فرانسوی پیش‌بینی کرده که آخرین تلاش رئال مادرید برای جذب ستاره فرانسوی تیم پاری‌سن‌ژرمن هم نافرجام خواهد ماند.
اکیپ: پاری‌سن‌ژرمن از ماندن امباپه اطمینان دارد

در  چند سال اخیر، یکی از مهمترین شایعات و گمانه‌زنی‌هایی که در آستانه شروع بازار نقل و انتقالات فضای مجازی را پر کرده، انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید بوده است. فلورنتینو پرس رئیس باشگاه اسپانیایی از طرفداران پروپاقرص مهاجم 25 ساله پاری‌سن‌ژرمن است و با وجود دریافت پاسخ منفی از این بازیکن در آخرین تلاشش برای جذب او در تابستان سال 2022، یک بار دیگر قصد دارد شانس خود را امتحان کند.

امباپه با توجه به پایان قراردادش با PSG در پایان فصل، از دو روز دیگر می‌تواند با هر تیمی که بخواهد وارد مذاکره شود و مقدمات پیوستن‌‌اش به آن در پنجره تابستانی را فراهم کند. رئال مادرید هم از همین فرصت قصد دارد استفاده کند و برای آخرین بار پیشنهادش را به بازیکن تیم ملی فرانسه ارائه دهد. این خبر روز گذشته (جمعه) منتشر شد و برخلاف سال‌‌های قبل که خبرهای مشابه واکنش تند مسئولان پاری‌سن‌ژرمن را در پی داشت، امسال ناصر الخلیفی رئیس تیم پایتخت فرانسه سکوت اختیار کرده و گویا آرامشش هم بی‌دلیل نیست.

طبق گزارش نشریه اکیپ فرانسه، پاریسی‌ها از تمدید قرارداد با امباپه در هفته‌های آتی اطمینان دارند. برخی منابع دیگر حتی مدعی شده‌اند که توافق نهایی امباپه با PSG‌ بسیار زودتر از توافق قبلی آنها در تابستان سال 2022 صورت خواهد گرفت و این یعنی که تمدید قرارداد بازیکن تا پیش از ماه می انجام شده خواهد بود.

بر اساس آنچه نشریه مارکای اسپانیا در خبر اختصاصی خود برای اعلام تماس رئال مادرید با امباپه نوشته، اگر امباپه این بار هم به رئال پاسخ منفی دهد، تیم مادریدی برای همیشه پرونده جذب او را خواهد بست.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/66gx9z

آخرین اخبار