تاریخ انتشار: 1403/04/07 06:06
کد خبر: 1278025

پاسخ درویش به ادامه همکاری با بیرانوند

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در اولین روز کاری بعد از بازگشت از محرومیت با موضوع بزرگی به نام دروازه‌بان پرسپولیس مواجه شد.
پاسخ درویش به ادامه همکاری با بیرانوند

به گزارش فرتاک ورزشی

در روزهایی که رضا درویش از سوی کمیته اخلاق به مدت ۲۰ روز از حضور در باشگاه پرسپولیس و انجام فعالیت‌های ورزشی فوتبالی محروم شده بود انتشار خبر فسخ قرارداد بیرانوند شوک بزرگی به این باشگاه وارد کرد.

در طول این مدت برخی اعضای هیئت مدیره و مسئولان حقوقی باشگاه درباره وضعیت قرارداد بیرانوند صحبت‌هایی را مطرح کردند اما همه منتظر بودند تا درویش به باشگاه برگردد و در این باره نظرش را ارائه بدهد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که صبح روز چهارشنبه ششم تیرماه پس از ۲۱ روز دوری از فضای باشگاه به محل کارش برگشته بود بیش از هر چیزی در ارتباط با موضوع فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند با یکی از مسئولان هیئت مدیره و دو تن از اعضای حقوقی باشگاه به بحث و گفتگو نشست.

آخرین خبر درباره تصمیم رضا درویش درباره بیرانوند اینکه، وی گفته قصد دارد در این باره به شکل رسمی با اعضای هیئت مدیره جلسه گذاشته و در ادامه با سرمربی جدید تیم نیز صحبت کند. رضا درویش که بابت فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند به شدت ناراحت و عصبانی بوده به رغم ابراز پشیمانی و ندامت از سوی این دروازه‌بان و تمایل شدید برای بازگشت و ادامه حضور در تیم پرسپولیس این موضوع را منوط به تصمیم گیری اعضای هیئت مدیره و البته سرمربی جدید تیم پرسپولیس کرده است.

طبق اعلام مسئولان باشگاه پرسپولیس مربی اسپانیایی این تیم طی روزهای آینده به کشور ما می‌آید و قطعاً در این باره با رضا درویش صحبت‌های نهایی را انجام خواهد داد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/66n5ge

آخرین اخبار