تاریخ انتشار: 1403/03/24 05:41
کد خبر: 1277097

تصمیم مهم قلعه‌نویی بعد از انتقاد تماشاگران از تیم ملی/ امیر قید این بازیکنان را زد

تماشاگران تیم ملی از نحوه بازی تیم ملی در برابر ازبکستان و نتیجه ای که در این بازی به دست آمد، گله مند بودند تا جایی که بعد از سوت داور با سر دادن شعار بی غیرت اعتراض خود را علنی کردند.
تصمیم مهم قلعه‌نویی بعد از انتقاد تماشاگران از تیم ملی/ امیر قید این بازیکنان را زد

به گزارش فرتاک ورزشی

امیر قلعه نویی تصور نمی کرد، بعد از صدرنشینی تیم ملی و صعود خوب به دور بعدی مقدماتی جام جهانی این گونه با انتقاد تماشاگران مواجه شود. در حالی که بازی رفت تیم ملی در برابر ازبکستان با نتیجه مساوی دو بر دو به پایان رسید، تیم ملی در بازی برگشت نتوانست دروازه ازبکستان را به دفعات تحت فشار بگذارد و در نهایت برنده شود.

امیر قلعه نویی حالا تصمیم گرفته برای دور بعد بازی ها از باتجربه های تیم ملی دعوت کند. چرا که سرمربی تیم ملی متوجه شد؛ حتی جوانگرایی در تیم ملی نمی تواند مانع از انتقاد تماشاگران شود. تماشاگران در هر لحظه و با هر اسکوادی بازی زیبا و نتیجه می خواهند و به نوعی برای آنها تفاوتی نمی کند در ترکیب تیم ملی بازیکن جوان به میدان بیاید یا باتجربه ها.

امیر قلعه نویی در کنفرانس خبری پیش از بازی با ازبک ها هم گفته بود سن یک عدد است و هیچ اشکالی ندارد احسان حاج صفی به تیم ملی دعوت شود. پیش بینی می  شود  برای دور بعدی بازی ها امیر قلعه نویی از همه توان تیم  ملی برای نتیجه گیری استفاده کند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/66n9o9

آخرین اخبار