تاریخ انتشار: 1403/03/27 07:34
کد خبر: 1277301

بمب نقل و انتقالات در تیم نکونام/ مهاجم سری A ایتالیا کاندیدای حضور در استقلال

همان کسی که دو بازیکن از تیم ملی ازبکستان را به استقلال و پرسپولیس آورد حالا درصدد است تا دوست صمیمی ماشاریپوف را هم به استقلال بیاورد.
بمب نقل و انتقالات در تیم نکونام/ مهاجم سری A ایتالیا کاندیدای حضور در استقلال

به گزارش فرتاک ورزشی

الدار شاه‌مرادوف مهاجم ۱۹۰ سانتی‌متری تیم ملی ازبکستان که در دیدار آخر این تیم مقابل تیم ملی کشورمان رودرروی شاگردان امیر قلعه نویی به میدان رفت و ۵۷ دقیقه در ترکیب بود حالا به گزینه بعدی پیوستن به تیم استقلال تبدیل شده است.

افراد نزدیک به باشگاه استقلال در این باره اعلام کردند کمیته نقل و انتقالات این باشگاه در صحبت‌های ابتدایی با جواد نکونام نظر مساعد او برای جذب این بازیکن باتجربه که در تیم های مطرح اروپایی همچون آ.اس.رم ایتالیا توپ زده را فراهم کرده و قرار است در صورت رسیدن به توافق برای جذب این بازکن گرانقیمت شاه مرادوف پس از پایان تعطیلات پایان فصل به تهران بیاید تا در این باره با مدیران باشگاه استقلال وارد مذاکره جدی‌تر شود.

شنیده ها از اطرافیان ماشاریپوف - بازیکن ازبکستانی استقلال - نیز حاکی از این است که این دو نفر دوستی و نزدیکی زیادی دارند و در ترکیب تیم ملی نیز به شدت با یکدیگر هماهنگ هستند. قرارداد قرضی شاه مرادوف با باشگاه کالیاری ایتالیا نهم تیر ماه به پایان می‌رسد و این ستاره ازبکستانی مشکلی برای پیوستن به تیم های دیگر را ندارد.

او تا تیر ماه سال ۱۴۰۵ تحت قرارداد باشگاه رم است ولی ظاهرا کادر فنی رم تمایلی به استفاده از این بازیکن ندارد. او در مجموع ۳۴ بازی که برای رمی‌ها به زمین رفته تنها سه گل در سری آ به ثمر رسانده است. ضمن اینکه او تا چند روز دیگر (۲۹ جون - نهم تیر ماه) به سن ۲۹ سالگی می‌رسد و این موضوع نیز می‌تواند در جدایی قرضی دوباره اش از رم دخیل باشد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/66n9xy

آخرین اخبار