تاریخ انتشار: 1402/11/27 20:51
کد خبر: 1267550

یک توصیه به سرمربی پرسپولیس که "نفر اول خوبی نیست"!

یک توصیه به سرمربی پرسپولیس که "نفر اول خوبی نیست"!

به گزارش فرتاک ورزشی

محمود کلهر درباره شکست یک بر صفر پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک در هفته شانزدهم لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس پس از جدایی گل‌محمدی، هنوز از شوک خارج نشده و نتوانسته با نبود یحیی کنار بیاید. مشکل بزرگ پرسپولیس در بازی با آلومینیوم این بود که روی نیمکت‌، اقتدار لازم را شاهد نبودیم و کادرفنی دچار سردرگمی بود. حاشیه‌های چند وقت اخیر باعث شده بازیکنان با استرس بازی کنند و همین شرایط سبب شد زیاد اشتباه کنند. با توجه به چند بازی گذشته، اوسمار نشان داده که نفر اول خوبی برای نشستن روی نیمکت نیست.

وی ادامه داد: زمانی که یک بازیکن با استرس بازی کند، روی کل تیم تأثیر منفی می‌گذارد. در بازی با آلومینیوم، خط دفاعی پرسپولیس سردرگم بود و مهاجمان هم به راحتی موقعیت‌ها را از دست می‌دادند. پرسپولیس اگر به دنبال دفاع از قهرمانی‌اش است، نباید در چنین بازی‌هایی و برابر تیم‌های میانه جدولی امتیاز از دست بدهد، چه برسد که شکست بخورد. بازی دوستانه پرسپولیس در اردوی امارات را دیدم، در آن بازی هم مشخص بود که اگر ملی‌پوشان و مصدومان تیم هم برگردند، مشکل تیم پابرجا خواهد بود.

بازیکن پیشین پرسپولیس با انتقاد از نوع بازی سرخپوشان، به سرمربی این تیم یک توصیه کرد و گفت: پرسپولیس یک بازی رسمی در لیگ و دو بازی دوستانه‌اش در تعطیلات را با شکست پشت سر گذاشته است. سیستم بازی پرسپولیس درست نیست و باید تغییر کند، سرخپوشان خیلی از روزهای اوج خود فاصله گرفته‌اند. پرسپولیس برای رهایی از این شرایط باید به بازی‌اش سرعت بیشتری ببخشد و فوتبال روبه‌جلو‌تری بازی کند. این تیم باید هرچه سریع‌تر از این شرایط خارج شود وگرنه فاصله با صدر جدول خیلی بیشتر و جبران آن در بازی‌های آینده خیلی‌ خیلی سخت خواهد شد.

وی در پاسخ به این سؤال که با اضافه شدن خرید‌های جدید روند نتیجه‌گیری پرسپولیس بهتر می‌شود؟ گفت: پرسپولیس به لحاظ مهره و بازیکن هیچ مشکلی ندارد و اگر بازیکنی هم به تیم اضافه نشود می‌تواند برای قهرمانی رقابت کند. در حال حاضر بین خطوط مختلف فاصله زیادی وجود دارد و در ضدحملات حریفان، بازیکنان خیلی دیر به عقب برمی‌گردند و ناهماهنگ هستند. امیدوارم با اضافه شدن بازیکنان جدید، پرسپولیس به لحاظ فنی شرایط بهتری پیدا کند و بازیکنان با هماهنگی بیشتر، در دفاع و حمله عملکرد مناسبی داشته باشند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/77jbvv

آخرین اخبار