تاریخ انتشار: 1402/11/20 12:22
کد خبر: 1267174

اوسمار دست روی 4 بمب اتمی گذاشت/ دوستاره از آستین پرسپولیس فرار کردند+جزییات

در نقل و انتقالات پرسپولیس شاهد فرار دو ستاره از داخل آستین پرسپولیس بودیم
اوسمار دست روی 4 بمب اتمی گذاشت/ دوستاره از آستین پرسپولیس فرار کردند+جزییات

به گزارش فرتاک ورزشی

باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی بسیار پرکار بوده و تا به امروز ۴ بازیکن جدید به این تیم اضافه شدند. همچنین سرلک و عمری دو ستاره پرسپولیسی ها برای گذراندن خدمت سربازی راهی ملوان شدند تا نیم فصل دوم را در این تیم شمالی توپ بزنند. آنطور که شنیدیم محمد حسین کنعانی زادگان که مهره فیکس تیم ملی در جام ملت های آسیا بود و همچنین وحدت هنانوف مدافع تاجیکستانی پرسپولیس با پیشنهاداتی از تیم های خارجی مواجه شدند.

پیشنهاد جدی این دو بازیکن از لیگ کره جنوبی است و دو تیم از این کشور خواهان جذب مدافعان پرسپولیس شدند. با توجه به نیاز پرسپولیس و اینکه کنعانی در قرارداد خود بند فسخ ندارد، این بازیکن در پرسپولیس ماندنی است و بعید است سرمربی جدید قرمزها و همچنین مدیران این باشگاه اجازه جدایی به او را بدهند. در مورد وحدت اما شرایط فرق می کند. این بازیکن که از تیم های داخلی هم پیشنهاد دارد، بعید نیست در همین پنجره نقل و انتقالاتی از پرسپولیس جدا شود.

با توجه به جذب اورونوف و عبدالکریم حسن، حالا پرسپولیس یکی از بازیکنان خارجی خود را باید کنار بگذارد. هرچند احتمال جدایی نبیل باهویی زیاد است، ولی با توجه به اینکه پرسپولیس می خواهد باز هم بازیکن خارجی جذب کند، ممکن است با جدایی هنانوف موافقت کند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/77jmee

آخرین اخبار