تاریخ انتشار: 1403/02/22 06:30
آقای حسنی؛ کرمانشاهی یعنی غیرت و شرف
کد خبر: 1275074

انتظار کرمانشاهیان از بعثت؛ بازی جوانمردانه به نمایش بگذار

در یکی از حساس ترین بازی های لیگ دسته دوم و در هفته پایانی این رقابت ها، بعثت کرمانشاه میزبان کویر مقوای تهران خواهد بود.
انتظار کرمانشاهیان از بعثت؛ بازی جوانمردانه به نمایش بگذار

به گزارش فرتاک ورزشی

 لیگ دسته دوم فوتبال کشور به ایستگاه پایانی خود رسیده است تا در نهایت با انجام آخرین بازی‌ها، از هر گروه یک تیم بصورت مستقیم به لیگ دسته اول فوتبال صعود کرده و تیم‌های دوم هر گروه به پلی اف رفته تا در نهایت تیم سوم صعود کننده به لیگ دسته اول فوتبال نیز مشخص شود.

در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته پایانی لیگ دسته دوم، شاهد دیدار بعثت کرمانشاه و کویر مقوا هستیم، دیداری که اگرچه برای بعثت در جدول بی‌تاثیر می‌باشد اما برای کویر مقوا حکم مرگ و زندگی را دارد چرا که در حال حاضر با 52 امتیاز در صدر جدول قرار دارند و در پشت سر آنها شهرداری نوشهری قراردارد که 51 امتیازی بوده و منتظر فرصتی خواهد بود که در صورت توقف و یا شکست کویرمقوا در برابر بعثت، آنها بتوانند با پیروزی برابر اترک بجنورد تیم ته جدولی و سقوط کرده به پیروزی برسند و 54 امتیازی شده و جشن صعود بگیرند.

بعثت کرمانشاه که تا چند هفته آخر در جمع مدعیان صعود به لیگ یک بود، اما در نهایت نتوانست جواز صعود دریافت کند و با کسب 43 امتیاز در رده پنجم جدول جا خوش کرده است تا هواداران و مردم فوتبالدوست کرمانشاه که بر این تصور بودند که در این فصل جشن صعود به لیگ یک فوتبال را برگزار خواهند کرد، با حسرتی چندین ساله چشم انتظار رقابت های سال بعد باشند.

بعثت کرمانشاه که با هزینه‌های شخصی افشین حسنی به حیات خود در چند سال گذشته ادامه داده است، اگرچه نتوانست جشن صعود را برای کرمانشاهیان فراهم نماید، اما حسنی و بازیکنان بعثت کرمانشاه خوب می‌دانند، جشن واقعی وقتی گرفته خواهد شد که همراه با بازی جوانمردانه باشد و آنها اگر بتوانند در ورزشگاه خانگی خود که به هیچ تیمی در این فصل باج نداده‌اند، یک بازی شرافتمندانه را به نمایش بگذارند، انگاری که صعود کرده‌اند چرا که کرمانشاه به مهد پهلوانان مشهور بوده و مردم قدر این اقدام ارزنده و بازی جوانمردانه را خواهند دانست.

در هر حال آقای افشین حسنی مدیرعامل بعثت کرمانشاه که سالها در سخت‌ترین شرایط به تیمداری و تحمیل هزینه‌های سنگین تن داده است، در اینجا باید اهمیت بازی با کویرمقوا تهران را به بازیکنان گوشزد کند و بداند و آگاه باشد که این امر مهم از چشمان تیزبین مردم دور نخواهد ماند و حکم یک صعود شرافتمندانه را خواهد داشت.

جان کلام؛ آقای حسنی؛ این گوی و این میدان؛ نشان بده که یک کرمانشاهی واقعی همواره با عزت و شرف زندگی کرده و بازی‌های روزگار علی رغم تمامی نامرادی‌هایی که بر آنها رو داشته، هیچ گاه نتوانسته اندکی از شرافت و مردانگی آنها کم کند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/77ozbd

آخرین اخبار