تاریخ انتشار: 1403/03/03 06:57
کد خبر: 1275827

ناشناخته‌های پرانرژی در تمرین پرسپولیس

جوان‌های آکادمی پرسپولیس تمرین این تیم را در روزهای حساس باقی مانده تا سه بازی پایانی فصل داغ می‌کنند.
ناشناخته‌های پرانرژی در تمرین پرسپولیس

به گزارش فرتاک ورزشی

پرسپولیس و اوسمار 9 روز حساس و سرنوشت ساز را پیش رو دارند. سرمربی برزیلی پرسپولیس تقریبا بیست بازیکن اصلی خودش را می‌شناسد و تا اینجا 12 هفته با آنها پیش آمده اما برای جوان‌های پرسپولیس اهمیت زیادی دارد تا در این سه مسابقه تعیین کننده جزو بیست نفر اصلی مسابقات آخر فصل باشند.

حسین حاجی زاده، سهیل صحرایی و علیرضا بابایی که در تصویر به نظر آیتم تمرینی تیم خود را داغ کرده‌اند جزو جوان‌هایی هستند که برای رسیدن به لیست بیست نفره پرسپولیس رقابت می‌کنند. از این بین بابایی اخیرا بعد از مدت‌ها به لیست رسید، صحرایی هم اواخر نیم فصل اول و اوایل نیم فصل دوم چند بازی در لیست بود اما هیچ وقت نوبت به حسین حاجی زاده نرسیده است.

به غیر از اینها امید فهمی، میلاد سورگی و مهرشاد اسدی هم هستند که سورگی انقدر در مسابقات رسمی حضور داشته تا هواداران چهره‌اش را بشناسند.

اخیرا علیرضا عنایت زاده هم از مصدومیت برگشته و علیرضا خدادادی هم با شرایطی مشابه او بین جوان‌های پرپسولیس تمرین بزرگترها را داغ و جذاب‌تر می‌کنند چرا که نیرو و انرژی آنها می‌تواند در نقش موتوری پیش برنده برای باتجربه‌هایی که بارها قهرمان شده‌اند و چند جام در رزومه خود دارند، باشد.

برای بازی با استقلال خوزستان، اوسمار  نمی‌تواند از سعید صادقی استفاده کند و یکی از این جوان‌ها خوش شانس خواهد بود که بعد از 24 ساله‌هایی مثل خدابنده لو و  محمدمهدی احمدی و البته رفیعی که گلر ذخیره به حساب می‌آید بازیکن بیستم اوسمار باشد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/8lp5wm

آخرین اخبار