تاریخ انتشار: 1403/04/05 06:15
کد خبر: 1277875

خبر خوب برای فوتبال ایران

در شرایطی که این روزها بیشترین خبر در فضای رسانه کشور به موضوع انتخابات ریاست جمهوری مربوط می‌شود اما لابلای آنها خبرهایی هم از فدراسیون فوتبال و تجهیز استادیوم‌ها به گوش می رسد.
خبر خوب برای فوتبال ایران

به گزارش فرتاک ورزشی

افراد نزدیک به فدراسیون فوتبال درباره سفارش خرید دوربین‌های کمک داور ویدیویی و تجهیزات مربوط به آن خبر می‌دهند .در شرایطی که لیگ برتر فصل گذشته با شرایط بحرانی و اعتراضات شدید باشگاه‌های مدعی کسب عنوان قهرمانی پیرامون نبودن کمک داور ویدیویی و تجهیزات آن در استادیوم‌ها به پایان رسید حالا مهدی تاج به اتفاق گروهی از مشاورانش که در این زمینه اقدامات جدی را برای ترتیب داده‌اند قصد دارد به وعده پیش از فصل بیست و سوم لیگ برترش عمل کند.

تاج، قبل از شروع لیگ برتر بیست و سوم قول داده بود در نیم فصل زمستانی لیگ تازه به اتمام رسیده سیستم کمک داور ویدیویی در ورزشگاه‌های ایران مستقر شود اما این موضوع بنا به دلایلی عملی نشد. حالا و در شرایطی که تا حدود یک ماه و نیم دیگر مسابقات لیگ برتر بیست و چهارم آغاز می‌شود خبردار شدیم قرار است تجهیزات کمک داور ویدیویی خریداری شده و وارد کشورمان بشوند.

طبق شنیده‌ها قرار است فیفا و شخص اینفانتینیو در این زمینه کمک شایانی به ایران کرده و در ارتباط با بحث تحریم‌ها مسائل را به نوعی رتق و فتق کند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/8lp7xk

آخرین اخبار