تاریخ انتشار: 1403/01/14 14:47
کد خبر: 1272099

منچستریونایتد علاقه‌مند به استخدام ناگلسمان

سرمربی پیشین بایرن مونیخ مورد توجه باشگاه منچستریونایتد قرار گرفته است.
منچستریونایتد علاقه‌مند به استخدام ناگلسمان

سرمربی پیشین بایرن مونیخ که اخیراً جانشین هانسی فلیک در تیم ملی فوتبال آلمان شد، شایعاتی درباره آینده حرفه‌ای‌اش وجود دارد و گفته می‌شود چند باشگاه بزرگ اروپایی از جمله پاری‌سن‌ژرمن، لیورپول، چلسی و تاتنهام نسبت به استخدام او علاقه‌ نشان داده‌اند. روزنامه «ایندیپندنت» انگلیس در تازه‌ترین مورد با انتشار گزارشی مدعی شد؛ مدیران باشگاه منچستریونایتد در صورتی که تصمیم به قطع همکاری با اریک تن‌هاخ بگیرند، علاقه زیادی نسبت به استخدام ناگلسمان 36 ساله دارند.

طبق این گزارش؛ باشگاه بایرن مونیخ هم پالس‌های مثبتی مبنی بر بازگرداندن این مربی آلمانی به نیمکت باواریایی‌ها نشان داده است.

منچستریونایتد که فصل گذشته با اریک تن‌هاخ فاتح جام اتحادیه انگلیس شد و تا فینال جام حذفی انگلیس هم پیشروی کرد، این فصل فراز و نشیب زیادی داشته است و به همین خاطر شایعاتی مطرح شده مبنی بر اینکه مدیران INEOS، شرکتی که اخیراً 25 درصد سهام باشگاه منچستریونایتد را خریداری و بر بخش ورزشی این باشگاه کنترل پیدا کرد، از روند این تیم راضی نیستند و به قطع همکاری با تن‌هاخ فکر می‌کنند.

ناگلسمان که درست یک سال پیش از سمت سرمربیگری بایرن مونیخ اخراج شد، در آخرین روز شهریور ماه سال گذشته به طور رسمی به عنوان جانشین هانسی فلیک معرفی شد و تا پایان پایان مسابقات یورو 2024 هدایت مانشافت را بر عهده خواهد داشت.

او تابستان 2021 جانشین فلیک در بایرن شده بود و در فصل اول حضورش در این تیم، باواریایی‌ها را به قهرمانی در بوندس‌لیگا رساند اما دومین فصل حضورش در این تیم با فراز و نشیب‌هایی به خصوص در بوندس‌لیگا همراه بود که در نهایت منجر به اخراجش شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/8lpexl

آخرین اخبار