تاریخ انتشار: 1403/02/21 17:48
کد خبر: 1275051

مورایس: پرسپولیس قهرمان نشود، چیزی از دست می‌دهد نه ما

سرمربی سپاهان گفت: پرسپولیس سال گذشته قهرمان شده و اگر امسال قهرمان نشود، آنها هستند که چیزی را از دست داده‌اند، ما برای به دست آوردن چیزی می‌جنگیم.
مورایس: پرسپولیس قهرمان نشود، چیزی از دست می‌دهد نه ما

ژوزه مورایس در نشست خبری پیش از دیدار با مس رفسنجان گفت: تیم مس خوب فوتبال بازی می‌کند، تیم رقابتی است و فردا شاهد یک بازی خوب در لیگ فوتبال ایران خواهیم بود.

وی ادامه داد: فردا یک دوست خوب، محرم نویدکیا را ملاقات می‌کنم و باعث افتخار است، بازیکنان سابقی که در تیم خودم بوده‌اند را ملاقات می‌کنم و لحظات خوبی خواهد بود، باعث افتخار من است و فوتبال همین است.

مورایس عنوان کرد: در فوتبال به عنوان یک زندگی همیشه 2 باز افراد را ملاقات می‌کنید، این دلیلی است که بار اول باید خوبی، مهربانی و خوشی خودمان را نشان دهیم، اگر فرصت باشد، در بار دوم این موقعیت را داشته باشد.

سرمربی سپاهان در مورد وضعیت مصدومیت میلاد زکی‌پور اظهار داشت: زکی‌پور در این بازی نیست و نمی‌دانم در بازی بعدی نیز باشد یا خیر. او جراحی کوچکی روی بینی انجام داده است، آرزوی سلامتی برای بازیکن خوبی که به وی نیاز داریم، دارم و امیدوارم خیلی زود به تیم برگردد.

مورایس در مورد رفتار سپاهان در قبال نویدکیا گفت: نویدکیا بازیکن و مربی این تیم بوده و عملکرد خوبی در مس داشته است. این اتفاقات معمولا می‌افتد و خوشحال می‌شوم که مردم مربیان را به یاد دارند، به خواسته خودشان یک مربی را می‌خواهند و اگر قرار باشد در آینده کسی جای من باشد، کسی که باکیفیت باشد، شانس دوم برای ارائه عملکرد داشته باشد، کمک هم می‌کنم و خوشحال می‌شوم بعد از من نویدکیا باشد،دنیا سرشار از موقعیت‌هاست و هرلحظه می‌توانیم از موقعیت جدید استفاده کنیم و جای نگرانی نیست.

وی در مورد عملکرد سپاهان یادآور شد: فوتبال بازی می‌کنیم و تمرکز برای بردن است، چیزی را از دست نداده‌ایم، پرسپولیس سال گذشته قهرمان شده و اگر امسال قهرمان نشود، آنها هستند که از دست داده‌اند، ما برای به دست آوردن چیزی می‌جنگیم.

مورایس گفت: نمی‌شود گفت سپاهان باخته یا از دست داده است، سپاهان در 9 سال قبل قهرمان نشده است، تمام تلاشمان را برای بردن می‌کنیم، با توجه به عملکرد خودمان و سایر تیم‌ها در جایگاهی قرار می‌گیریم.

وی تاکید کرد؛  در جام حذفی همه می‌خواهند برنده باشند، سپاهان جام حذفی را از دست نداده و پرسپولیس از دست داده است، 8 تیم رقابت می‌کنند به مرحله بعدی برسند و پیش‌بینی نمی‌توانم بکنم، تمرکزم روی بازی با مس رفسنجان است، اگر زنده باشم بازی بعدی با ملوان خواهد بود، البته می‌خواهم برنده این جام باشم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/8lpjnl

آخرین اخبار