تاریخ انتشار: 1402/12/01 17:24
کد خبر: 1267752

آخرین بازیکن لیست مازاد پرسپولیس مشخص شد/ نبیل به باشگاه دو روز فرصت داد

سرمربی جدید پرسپولیس رسما اعلام کرد نبیل باهویی مهاجم سوئدی این تیم را نمی خواهد.
آخرین بازیکن لیست مازاد پرسپولیس مشخص شد/ نبیل به باشگاه دو روز فرصت داد

به گزارش فرتاک ورزشی

نبیل‌باهویی که در نیم فصل موفق شد یک گل به ثمر برساند، به دلیل پر شدن لیست بازیکنان خارجی پرسپولیس در لیست خروجی قرار گرفته تا عبدالکریم حسن و اوستون اورونوف وارد فهرست شوند.

این در حالی است که باهویی در تمرینات پرسپولیس حضور دارد اما اوسمار عدم نیاز خود به این مهاجم سوئدی را اعلام کرده و از مدیران باشگاه خواسته تا مقدمات جدایی این بازیکن را فراهم کنند.

نکته مهم این است که باهویی نیز برای جدایی شروط خاص خود را دارد که هزینه قابل‌توجهی را به باشگاه پرسپولیس تحمیل می‌کند و با توجه به کمبود نقدینگی در خزانه این باشگاه، درویش هنوز موفق به جلب رضایت این مهاجم برای جدایی نشده است.

باهویی با پرسپولیس توافق کرده ۸۰ هزار دلار دیگر از قرارداد ۳۸۰ هزار دلاری را دریافت کند و با دریافتی ۱۸۰ هزار دلاری فسخ کند.

نکته جالب اینکه با توجه به پنجره بسته پرسپولیس، احتمال دارد باهویی در بازی با تراکتور نیز بازی کند اما با توجه به تاکید اوسمار به جدایی نبیل، این آخرین بازی مهاجم سوئدی خواهد بود.

مهاجم سوئدی پرسپولیس قرار بود قبل از بازی با تراکتور تبریز تسویه کند اما عدم دریافت مجوز بازی خریدهای جدید این تیم باعث تعویق در این امر شده است. مدیر برنامه‌های باهویی نیز به مدیران باشگاه پرسپولیس فرصت دو روزه داده تا تکلیف این بازیکن مشخص شود در غیر این‌صورت حاضر به فسخ قرارداد نخواهد شد و تمام پول باقیمانده از این قرارداد را دریافت خواهد کرد. گویا نبیل پیشنهادی از یک تیم دارد و این پیشنهاد در حال کنسل شدن است.

در صورتی که باشگاه بتواند تا صبح فردا چهارشنبه تاییدیه فیفا را دریافت کند باهویی از لیست خارج خواهد شد اما در غیر این‌صورت باهویی باز هم در لیست ۱۸ نفر قرار خواهد گرفت.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/9gleyw

آخرین اخبار