تاریخ انتشار: 1402/09/12 19:02
کد خبر: 1262676

واکنش مدیرعامل پرسپولیس به نارضایتی بازیکنان در کشور عربستان ؛ شکایت از استقلال به کجا رسید؟

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: اینکه رای در خصوص شکایت ما از استقلال قرار است بعد از دربی اعلام شود را اطلاع ندارم.
واکنش مدیرعامل پرسپولیس به نارضایتی بازیکنان در کشور عربستان ؛ شکایت از استقلال به کجا رسید؟

رضا درویش در حاشیه مراسم بزرگداشت حسین کلانی، یکی از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس گفت: خود رادوشوویچ اعلام کرده که پولش پرداخت شده است. یک میلیون یورو پول گرفته است. در حکمی که فیفا داده بود چون پرداخت مالیات بر عهده باشگاه بود، نامه نگاری شده که انجام شود.

وی در خصوص بازار سیاه بلیت‌ها برای بازی پرسپولیس و الدحیل گفت: بلیت‌ها بر اساس کد ملی تعریف شده و نمی‌شود کسی با کد ملی شخصی دیگر بتواند وارد ورزشگاه شود. به آن هوادارانی که از بازار سیاه بلیت خریداری کردند، اعلام می‌کنم که هزینه بی خودی نکنند زیرا از ورود آنها جلوگیری می‌شود.

درویش گفت: یادمان باشد یک بازی بین المللی است و زیر نظر AFC برگزار می‌شود. آن استانداردهای لازم را باید در نظر بگیرند. اگر کسی بلیت نگرفته نباید جلوی در ورزشگاه ازدحام ایجاد کند. راهروها فضایی نیست که هوادار بتواند از آن استفاده کند. خواهش ما این است که چون آبروی فوتبال ما مطرح است، نکند به خاطر یک بی مبالاتی دچار جریمه شویم.

درویش نیز در خصوص شکایت از استقلال نیز گفت: اینکه رای قرار است بعد دربی اعلام شود را من نمی‌دانم. باشگاه از مجاری قانونی در حال پیگیری است.

وی در خصوص نارضایتی بازیکنان در کشور عربستان گفت: اتفاقا باید کلی تشکر بکنیم از سفارت ما در آنجا که کلی زحمت کشید. استقبال را باید از آنها ایراد گرفت. یک پروتکل‌هایی را باید انجام می‌داد ولی کاری که باید باشگاه انجام می‌داد را به حد اکمل انجام داد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/9glogx

آخرین اخبار