تاریخ انتشار: 1402/12/13 18:00
کد خبر: 1268428

مربی استقلال: تنها بازیکن محروممان زبیر نیک نفس است

مربی استقلال می گوید که برای آنها رقابت های جام حذفی و لیگ برتر به یک اندازه حائز اهمیت هستند.
مربی استقلال: تنها بازیکن محروممان زبیر نیک نفس است

محمد نوازی مربی استقلال در نشست خبری پیش از دیدار برابر مس رفسنجان از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: راجع به دیدار فردا باید بگویم بازی سختی است و فکر می‌کنم نسبت به دیدارهای لیگ برتر متفاوت تر است. به خاطر اینکه حساسیت و اهمیتی که در جام حذفی است، این بازی ها برای همه تیم ها یک جورایی سخت است. بخاطر اینکه همه رده های لیگ کشور از جمله لیگ برتر، دسته اول و لیگ دوم در این مسابقات شرکت می کنند.

او ادامه داد:  همیشه و در همه جای دنیا بازی جام حذفی سخت بوده، حالا در هر سطحی و در هر تیمی باشید، فکر می‌کنم که شرایطش متفاوت است. ولی خب با مس رفسنجان بازی داریم که تیم بزرگ و سخت کوشی است. الان نیز سرمربی آنها عوض شده، شریاط تیمی و روندشان پیشرفت کرده است.

دستیار نکونام اضافه کرد:  ما مانند تمام بازی های لیگ، بازی به بازی جلو آمده ایم و به جام حذفی رسیده ایم. یک بازی سختی در پیش داریم. با برنامه ریزی هایی که آقای نکونام نسبت به بازی رفسنجان داشتند، انشالله اهدافی که آقا جواد داشتند را بتوانیم در زمین پیاده کنیم و دست پر برگردیم.

1991763

او درخصوص بازیکنان محروم و مصدوم تیمش برای این مسابقه نیز گفت:  نه مشکل خاصی نداریم فکر می‌کنم تنها بازیکن محروممان زبیر نیک نفس است. شرایط خوبی دارم فقط فشردگی بازی ها زیاد است. قبل از این دیدار، دو بازی پشت سر هم انجام دادیم و دو بازی سخت دیگری پیش رو داریم. برای دربی شرایط خیلی سختی داریم. امیدوارم که مسئولین برگزار کننده لیگ مقداری شرایط همه تیم‌ها را یکسان در نظر بگیرند و عدالت برای همه رعایت شود. اگر این شرایط درست شود، مشکل خاصی نداریم. امیدوارم بازی خوبی انجام شود و به هدفی که داریم برسیم.

مربی آبی ها درخصوص اینکه خودش در سال 88 و در بازی جام حذفی برابر مس رفسنجان که با شکست آبی ها همراه شد، گفت:  تمام بازی های جام حذفی برای همه تیم ها سخت است. فرقی نمی کند که کجای جدول باشید و با چه تیم بازی داشته باشید. فکر می‌کنم حساسیت و سختی خودش را دارد.

او درباره اینکه نگاه اصلی استقلال به کدام جام است، توضیح داد:  ما برایمان فرقی نمی کند. همیشه بازی به بازی جلو رفته ایم و این دیدار هم مانند همه مسابقات برایمان اهمیت دارد. فرقی نمی کند جام حذفی باشد یا لیگ برتر.

نوازی در پایان و درخصوص اینکه گفته می شود تاریخ برگزاری دربی تغییر کرده گفت:  من اطلاعی ندارم و از این موضوع بی خبرم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/9glpg7

آخرین اخبار