تاریخ انتشار: 1403/02/13 13:18
کد خبر: 1274404

حسینی مثل پرسپولیس: نیمه مربیان برای من

شاگردان سیدمجتبی حسینی برای دومین بازی پیاپی در نیمه دوم مانع از کسب پیروزی برای حریف خود شدند.
حسینی مثل پرسپولیس: نیمه مربیان برای من

به گزارش فرتاک ورزشی

 آلومینیوم اراک پنج روز پس از نمایش شگفت‌انگیز مقابل پرسپولیس که موفق به کسب پیروزی شد، مقابل فولاد خوزستان قرار گرفت و درحالی‌که حریفش فقط به دنبال برد و فرار از منطقه سقوط بود، نگذاشت این اتفاق بیفتد و گل زودهنگام را در نیمه دوم پاسخ داد تا بدون باخت به استقبال دیدار آینده برابر پیکان بروند.

سیدمجتبی حسینی مثل دیدار مقابل پرسپولیس که تیمش سه بار کامبک زد و در وقت‌های معمول و اضافه توانست سرنوشت بازی را در نیمه مربیان تغییر بدهد و در نهایت به مرحله بعد صعود کنند، دیروز هم برابر فولاد خوزستان با وجود اینکه از بازی محروم بود و نمی‌توانست به رختکن برود، با انتقال صحبت‌های خود از طریق کادرفنی به بازیکنان موجب شد تا عملکرد بهتری در 45 دقیقه دوم ارائه بدهند.

آلومینیوم اراک در نیمه اول روی یک ریباند از ضربه ایستگاهی دروازه خود را باز شده دید، اما در نیمه دوم با فشار حملات بیشتر توانست به بازی برگردد و با پاس رو به جلوی محمدمهدی لطفی، ارسال یونس اکبرپور و ضربه سر شیرجه‌ای محمدامین کاظمیان به گل تساوی برسد و صاحب یک امتیاز شود.

شاگردان مجتبی حسینی با تغییر سرنوشت خود در نیمه دوم برای دومین بازی پیاپی که البته در دیدارهای دیگری مثل تراکتور هم چنین اتفاقی را رقم زده بودند، توانستند دست پر زمین را ترک کنند و روحیه بهتری برای بازی آینده برابر پیکان بگیرند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/9gq7x7

آخرین اخبار