تاریخ انتشار: 1402/08/20 13:01
کد خبر: 1260953

رحمتی: دیدار با ذوب‌آهن، کلیدی‌ترین مسابقه ماست/ اولین ۳ امتیاز نساجی را از فشار خارج می‌کند

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت، دیدار فردای تیمش مقابل ذوب‌آهن، کلیدی‌ترین دیدار این تیم است و استارت موفقیت‌های آنها در لیگ خواهد بود.
رحمتی: دیدار با ذوب‌آهن، کلیدی‌ترین مسابقه ماست/ اولین ۳ امتیاز نساجی را از فشار خارج می‌کند

سیدمهدی رحمتی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان گفت: با یک تیم خیلی خوب بازی داریم، تیمی که رتبه پنجم و ششم جدول را در اختیار دارد و بازی‌های خوبی به نمایش گذاشته است. ما یک بازی سخت با آنها خواهیم داشت، ولی بازی فردا استارت موفقیت‌های ما در لیگ برتر خواهد بود و کلیدی‌ترین بازی ماست. روی کمک و حمایت هواداران‌مان حساب کردیم و از آنها می‌خواهیم که از تیم نساجی 90 دقیقه حمایت کنند. ان‌شاءالله فردا شرایطی را رقم بزنیم که سه امتیاز خانگی را کسب کنیم. مطمئناً سه امتیاز بازی فردا سرآغاز موفقیت‌های ما خواهد بود.

وی درباره تمرین یکسری از بازیکنان نساجی با ماسک خاطر نشان کرد: این فصل، فصلی است که بازیکنان ممکن است در آن سرما بخورند، ولی مشکلی برای بازی فردا نخواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در واکنش به این موضوع که بعد از بازی با نوبهار ازبکستان، او تغییراتی در سبک کارش داشته است، تصریح کرد: تیم‌های پرسپولیس و سپاهان هم الان در آسیا بازی می‌کنند و نتایج لیگ‌شان را می‌بینیم. ما به لحاظ سخت‌افزاری شرایط این را نداریم که در دو جام و جبهه با قدرت شرکت کنیم، این فشار بازی‌های آسیایی یک مقدار ما را اذیت کرد. بی‌تجربه بودن بازیکنان ما مزید بر علت شد. در بازی با نوبهار ما دو بازیکن مصدوم و دو بازیکن محروم داشتیم. با حریف ازبک هم خیلی خوب بازی کردیم و روی اشتباهات بازی را واگذار کردیم. همه این مسائل را کنار گذاشتیم و همه بازیکنان به همراه کادر فنی مصمم هستند تا استارت موفقیت‌های‌مان را خیلی زود بزنیم. مطمئن باشید اگر نساجی از زیر فشار بیرون بیاید و یک سه امتیاز کسب کند می‌تواند خودش را خیلی بالا بکشد و به جایگاهی که مدنظر هواداران نساجی هست، برسد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/adnvdk

آخرین اخبار